UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Po pierwsze panie Nowak nie jest stosownym występowanie pana w takim dniu i jeśli nie jest znane panu słowo przyzwoitość, to wielka szkoda. A teraz do pana, panie Koliński parę słów. .. Pańskie widzenie świata i pańskie poglądy są pańską prywatną sprawą i nie musi pan ich wygłaszać wszędzie i pod byle pretekstem. Pańska przynależność do pewnego ugrupowania zapewne ma na celu wyniesienie pana na szczyt utopijnej polityki. Tej, która nie ma żadnej racji bytu. Pańskie podpinanie się i odwoływanie do mas i ludu pachnie hipokryzją i nic panu nie da. Jeśli sądzi pan. że dawny PPS jest tożsamy z partią " Razem " to oznacza, że jest pan bardziej śmieszny. niż mogłoby się wydawać. I kończąc, niech pan nie walczy o żadną Polskę, a zacznie dla niej pracować. Nie bądź pan drugim Biedroniem. Bo lud może nie wytrzymać. I może się powtórzyć druga wiosna ludu, która ma w zwyczaju zmiatać tych, co tak niby lud kochają. Na mój gust z pana też żaden lewak, a raczej " cwana gapa ".
  • RobertKoliński Mylisz się anonimku, akurat Razem jest bezpośrednią kontynuacją ideową i polityczną przedwojennej PPS i nie dość, że od początku organizujemy wspólne akcje, wykłady i prelekcje, to do tego wespół z m. in. dzisiejszymi jej działacz(k)ami będziemy wystawiać listy w najbliższych wyborach do Parlamentu Europejskiego. Dodam jeszcze na koniec, bo nie mam przyjemności dyskutować z anonimami, że poglądy swoje, które tak bolą brunatnych nieuków i propagandystów, będę prezentował wyłącznie wg własnej woli oraz życzenia i nie będzie mi byle tchórzliwy anonim wyznaczał kiedy, jak i gdzie mogę to robić. Nie ma obowiązku lektury, tak jak nie ma obowiązku być mądrym.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    RobertKoliński(2019-02-15)
Reklama