UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Mylisz się anonimku, akurat Razem jest bezpośrednią kontynuacją ideową i polityczną przedwojennej PPS i nie dość, że od początku organizujemy wspólne akcje, wykłady i prelekcje, to do tego wespół z m. in. dzisiejszymi jej działacz(k)ami będziemy wystawiać listy w najbliższych wyborach do Parlamentu Europejskiego. Dodam jeszcze na koniec, bo nie mam przyjemności dyskutować z anonimami, że poglądy swoje, które tak bolą brunatnych nieuków i propagandystów, będę prezentował wyłącznie wg własnej woli oraz życzenia i nie będzie mi byle tchórzliwy anonim wyznaczał kiedy, jak i gdzie mogę to robić. Nie ma obowiązku lektury, tak jak nie ma obowiązku być mądrym.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    RobertKoliński(2019-02-15)
  • No ale przecież Panie Robercie PPS-owcy walczyli z czerwonymi w 1920 Józef Piłsudski ich gonil ostro, razem z innymi działaczami jak Ciołkosz czy Dubois. Dzisiaj już nie ma społeczeństwa klasowego, bo każdy może być tym, kim chce, tylko musi obrać sobie swoją drogę życia.
Reklama