UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński @Sylwester - Widzi pan, nie ma to nic wspólnego z demokracją, że nie lubię rozmawiać z anonimowymi tchórzami, których tak hołubi redakcja Portelu - po prostu uważam, że jeżeli ktoś ma na tyle "odwagi", żeby pluć w internecie, to powinien mieć choć minimum odwagi cywilnej, żeby się pod swoimi tekstami podpisać. Jak pan widzi, nie jest to wielki wysiłek i jednak można. Co do meritum, to znowu pan nie wie o czym pisze - nie mam nic wspólnego z formacją Ryszarda Petru "Teraz", jestem członkiem partii Razem, która jest ideową i polityczną kontynuatorką myśli socjalistycznej reprezentowanej przed wojną przez PPS. Co do premiera Olszewskiego, to powiem tylko tyle, że mam do niego szacunek mocno umiarkowany i powinowactwo z bohaterem lewicy rewolucyjnej Stefanem Okrzeją nie ma tu nic do rzeczy. Każdy zarabia sobie na szacunek potomnych samodzielnie. @Zen - Owszem, pełna zgoda - socjaliści jak Piłsudski, Ciołkosz czy Dubois walczyli z bolszewikami i my (oraz ja osobiście) do dziedzictwa SOCJALIZMU odwołujemy się właśnie, a nie bolszewizmu. Warto żeby to w końcu prawicowe marudy pojęły i do wiadomości wreszcie przyjęły;)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    3
    RobertKoliński(2019-02-15)
  • Tak mamy demokrację i każdy może popierać socjalizm, jak mu się podoba, ale nie ludzi i organizacje, które po 1944 roku wspólnie z ZSRR przeciwdziały wolnej Polsce jak PPR, PZPR, ZSL czy Front Jedności Narodu, szkodzili spadkobiercom II RP i obywatelom II RP. Pozdrawiam.
  • RobertKoliński @Zen - Spoko, proszę tylko przyswoić sobie tę wiedzę, że ta tak mitologizowana przez pana 2 RP to było państwo autorytarne, faszyzujące, rządzone (od Przewrotu Majowego) przez juntę wojskową do spółki z watykańskim okupantem (to w zasadzie przez cały okres jej trwania) a do tego miziające się z faszyzmem i gnębiące robotników oraz chłopów jak tylko się dało - to 2 RP ma na sumieniu kilkadziesiąt razy więcej ofiar strajków robotniczych, niż 45 lat tak opluwanego dziś PRLu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    RobertKoliński(2019-02-15)
Reklama