UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Tylko tyle Panie Lewandowski, to niewiele i złotych myśli przewodnich brak i jakieś, to wszystko pogmatwane i pokretne. I co to za konkluzja, że tak naprawdę, to nie ma na kogo głosować i tak wokół tylko bagno. Było ściernisko i jest jeszcze większe pole ściernisko. A to wszystko powinno być inaczej, lepiej a nie jest. Widocznie Pan Kaczyński wg. Pana, ma mgliste wyobrażenie o Demokracji i wolności. Zatem, kto ma. większe szanse na stworzenie kraju zasobnego, przychylnego swoim mieszkańcom, ci czy tamci ? Ci są u władzy krótko, ale efekty ich pracy są widoczne nawet dla tych, co nic nie widzą. Za to tamci, rządzący bez porównania dłużej, tak naprawdę nie mają powodów do radości a raczej do wstydu. Podziwiam ludzi, którzy tak ochoczo i bez żadnego zastanowienia, refleksji z taką ochotą krzyczą, bezopammietania - Mamy dość - ale czego macie dosyć, czy Wy, aby napewno wiecie czego chcecie ? Wątpię. Nie zazdroszczę tym u władzy tego, że mogą liczyć na wszystko ze strony rodaków, ale nie na wdzięczność i sprawiedliwy osąd ich zaangażowania. Przynajmniej taki, jaki otrzymali niedawno komuniści Miller, Belka i Cimoszewicz. A Pan Lewandowski nie wierzy w demokrację, baa On jej nawet nie dostrzega. Dalekowidz, czy jakoś tak.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    0
    👁️(2020-07-07)
  • @👁️ - Świetny tekst. w sam punkt. ..
  • MariuszLewandowski-Fc @👁️ - Ja wiem czego mam dość a myśl przewodnia jest jasna - głosuj na Tolka Banana on jeden nie zrobi na twoich plecach politycznej kariery za wszelką cenę. Żaden Prezydent nie uczyni żadnego kraju zasobnym i nie zrobi tego żadna grupa interesów bo każda z nich ma własne kieszenie do napełnienia. Ludzi którzy idą do polityki żeby błyszczeć i przewodzić należy się bać jak ogień i gasić ich zapędy zimnym prysznicem. W demokrację nie wierzę od czasu Referendum bo przekonałem się jakimi mechanizmami kupuje się wyborczy sukces. Wszyscy mamy pecha bo żyjemy w kraju w którym robi się z nas woły robocze pracujące dla sukcesu tych nie najlepszych z nas. Życie polityczne przypomina bagno i dokładnie tak samo pachnie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    MariuszLewandowski-Fc(2020-07-07)
Reklama