UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Narracja Covid-19 to profesjonalna operacja psychologiczna zaprojektowana przez sztab psychiatrów i psychologów, mająca na celu całkowite zburzenie obecnej percepcji świata i stworzenie Nowego Ładu. Jest częścią Agendy 2030 realizowanej przez ONZ mającej na celu całkowite przemodelowanie życia i stosunków społecznych. Żeby to osiągnąć trzeba najpierw skłonić ludzi, żeby zgodzili się na wszystko. To, co się obecnie dzieje i techniki, które są stosowane oparte są na schemacie osaczania ofiary przez psychopatę, tylko że w skali makro. Wszyscy jesteśmy ofiarami. Będziemy ofiarami jeszcze przez kilka lat, dlatego ważne jest, żeby wiedzieć, jakiej psychomanipulacji jesteśmy poddawani a także jak się przed tym bronić.
 • To nie ten temat
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  3
  jajcarz(2021-04-26)
 • Szkoda mi ciebie ktoś cię kiedyś musiał bardzo mocno skrzywdzić jesteś ofiarą krzywdy której kiedyś zaznałeś. Dobry psychiatra napewno uzasadnił by twój jakże odmienny tok myślenia w wielu dziedzinach. Prawdopodobnie coś strasznego musiało się wydarzyć w twoim dzieciństwie. Po mimo że wiesz że nie masz racji to na siłę próbujesz sobie i innym wmówić że twoja psychodeniczna wersja jest słuszna. Panie R czas coś z tym zrobić zanim pan zrobi krzywdę sobie lub nie daj Boże komuś innemu
 • A w domku wszyscy zdrowi. ? Leczyli się może we Fromborku. .?
 • maski założyć, maski zdjąć, założyć, sklepy zamknąć restauracje też, siedzieć w domu, mądrzą się wytresowani hehhe
 • Ostatnio wysyp "mędrców"fotelowych i znawców psychologii i wirusologii. Jednego po budowlance sam nawet osobiście znam i pogoniłem, bo zaczął wszystkim ubliżać i podejrzewać o współudział w globalnym spisku. Żaden argument do niego nie dochodził, bo on "wie lepiej". Ten tu na górze to jeden z nich.
Reklama