UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Rejestracja na szczepienia przebiega, ,wzorowo". Mam 76 lat i mieszkam w Elblągu rejestrowałem się 23.01.2021 (22.01.2021 system nie działał). Program zorganizowany przez PiS-rząd przydzielił mnie na szczepienie w Nidzicy -134 km od Elbląga. Cóż przyjąłem tą ofertę bo bym w ogóle się nie zarejestrował.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Jerzy11(2021-01-27)
  • @Jerzy11 - Przelecisz się nową S7.
  • @Jerzy11 - Jak to jest, w Nidzicy to są, a w Elblągu nie ma? Polski władze mają do śledzenia ludzi kilka systemów informatycznych no i oczywiście PESEL. Nawet ułomny stary system ESZELON dałby rade, a ta zabawka z Izraela da rade w dwa dni. .. .Zwalanie sprawy na brak dostaw to tylko zasłona dymna niekompetencji, albo celowego działania. 38 milionów ludzi odliczając ok 1/3 bo nie są objęte charakterystką przedmiotu leczniczego co daje 26 milionów ludzi. Nie jest to liczba kosmiczna, ale czym są zajęci decydenci? Ano mieszaniem w polskim kotle nie przymierzając jak diabły w piekle smołę. .. ..
Reklama