UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • kiedywrescie Gelert weznie się za prace a nie tylko jako figurant istnie
  • bajzel w szpitalu a ona bierze 20 tysięcy pensji miesiecznie, koszmar jakiś
  • Pani Poseł i jak i Dyrektor WSZ powinna w końcu się zdecydować albo jestem posłem albo dyrektorem. Powinna się określić . Łączy 2 stanowiska bierze tylko kasę przez tyle lat jak jest posłem nigdy nie widziałam żeby zabierala głos w sejmie szpital też wymaga aby dyrektorem zajęła się osoba która będzie tylko dyrektorem Pani G. tylko podróżuję Elbląg Warszawa. Jestem ciekawa ile czasu Pani poświęca aby być dyrektorem WSZ. Prawdziwy Dyrektor powinien poświęcić swój czas 100 procent
  • Pani Poseł i jak i Dyrektor WSZ powinna w końcu się zdecydować albo jestem posłem albo dyrektorem. Powinna się określić . Łączy 2 stanowiska bierze tylko kasę przez tyle lat jak jest posłem nigdy nie widziałam żeby zabierala głos w sejmie szpital też wymaga aby dyrektorem zajęła się osoba która będzie tylko dyrektorem Pani G. tylko podróżuję Elbląg Warszawa. Jestem ciekawa ile czasu Pani poświęca aby być dyrektorem WSZ. Prawdziwy Dyrektor powinien poświęcić swój czas 100 procent
  • @gosc - a propos dwóch pensji. .. nachalnie postać wicemarszałka Karczewskiego mi się nasuwa. .. muszę to jakoś wymazać z pamięci :D
  • A od kiedy figuranci pracuja? Tak sa zajeci , ze jedynie figuruja na listach plac. Cale szczescie, ze ledwie wystarcza im czasu na podjecie tych marnych groszy , ktore w ogole , ale to absolutnie nie odzwierciedlaja I ich trudu oraz ciezkiej mozolnej , wyczerpujacej pracy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    0
    Ja to wiem(2020-03-10)
  • Nie psioczyć, przynajmniej w jej szpitalu nie było zabójczych kopert.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    WiernyPO(2020-05-06)
Reklama