UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Z Wójtem i radnymi Gronowa Elbląskiego coś się udało ustalić z kursowanie 12stki do Jegłownika, czy udajemy, że tematu nie ma?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    53
    10
    Jegłownik pyta???(2020-12-30)
  • @Jegłownik pyta??? - Człowieku, przeanalizuj rozkład jazdy PKS oraz przewoźnika prywatnego, chciałabym, aby wszystkie miejscowości były tak skomunikowane - za drogo dla Ciebie na uprawianie hobby, to przeprowadź się do Elbląga. Autobusy z Jegłownika do Elbląga jeżdżą co godzinę - ludzie, a może pod sam dom!!!! Będę protestowała, jeśli będą dodatkowe kursy, ja zawsze musiałam iść do autobusu, albo pociągu. Obudziłeś się przed końcem roku i co? myślisz, że na pstryknięcie będziesz miał dodatkowe kursy, a kto ma za to zapłacić?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    5
    Wkurzona(2020-12-31)
  • @Wkurzona - @Wkurzona kierowca busika? To Ty? Będzie 12stka i pogódź się z tym i zacznij jeździć szybciej dk22 bo się wleczesz, że tylko korek robisz.
  • @Jjrr - A autobus podmiejski będzie jechał szybciej? Nie nie jestem kierowcą busika, jestem mieszkanką innej miejscowości. 12 jeździ po Elblągu, a nowa linia musiałaby być od nowa zaprojektowana, nie da się tego zrobić na koniec roku, na życzenie Pana, który chce z synem poddawać się hobby w Elblągu, bo na samochód mu za drogo. Uważasz, że dodatkowa linia będzie jeździła za darmo? Jako podatniczka nie będę dopłacała i nie pozwolę na to, aby z budżetu poszło na Twoje zachcianki!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    5
    Wkurzona(2020-12-31)
  • @Wkurzona - @Wkurzona przecież nie jestem autorem tamtego artykułu, wiec, co Ty do mnie z tym hobby? Ból 4 liter masz, że ktoś ma ciekawsze życie i umie się cieszyć z pasji? Mów skąd jesteś. .. Markusy? Zwierzno? Wikrowo? Wiktorowo? Bo tylko tam mieszkają tacy niezadowoleni z życia ludzie, wiecznie sfrustrowani, jeżdżą tymi samochodami jak dzikusy, gaz do dechy i wieś jedzie. Trafiłem? Czy samotna mamusia, co już nie wie z kim ma te dzieci i tylko zapomogi pisze do gminy? Jestem mieszkanką Jegłownika i ten autobus należy się Nam jak psu buda. Nowakowo ma autobus, Milejewo ma autobus, a są dużo mniejsze od Jegłownika i co najważniejsze są dalej od Jegłownika. Autobus tej linii będzie generował same zyski dla gminy i regionu, bo wykluczenie komunikacyjne spadnie, a to tylko pobudzi ludzi do przemieszczania się, a jak mówi każda dobra szkoła ekonomii „tam, gdzie ruch tam biznes”. W Markusach, czy Zwierznie tego nie macie, bo tam kilka domów na krzyż, a perspektyw na lepsze skomunikowanie nie kacie żadnych, bo jesteście za daleko od miasta. Współczuje Wam. .. mieszkać w takim zad##pu.
  • @Jegłownik pyta??? - To pan Wójt musi chcieć.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    1
    Ręce opadają(2020-12-31)
  • @Ręce opadają - @Ręce opadają Pan Wójt nie ściana; )jak się nie będzie chciał wziąć za robotę to się inny znajdzie na to stanowisko, bo to Pan Wójt i Radni są dla mieszkańców, a nie odwrotnie. Jak się nie podoba to po co kandydowali?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    4
    Gosc1989(2020-12-31)
  • @Jegłownik pyta??? - Zgłoscie się do swojego Wójta, wystarczy petycja podpisana przez mieszkańców a nie biadolicie. Elbląg nie będzie niczego załatwiał za was a ZKM nie może sam sobie zdecydować. Na dzień dzisiejszy autobus komunikacji miejskiej może dojechać do znaku koniec Elbląga, ponieważ to już obcy teren. Tak samo jak ja bym wjechał na Pani/ Pana posiadłość, bez zgody właściciela. Wasza gmina musi dopłacać za kursy, nikt nie chce być stratny.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    0
    Milejewo(2021-01-01)
Reklama