UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Cytuje "... Pytam zatem, w jakich kategoriach ocenia pan prezydent Witold Wróblewski swoje zapewnienia, że dyrektorzy szkół obejmą mandaty radnych uzyskane w wyborach. Pana podwładni, ludzie zajmujący się wychowywaniem dzieci i młodzieży, odmówili przyjęcia mandatów radnych – uzgodnili to z panem czy złożyli panu fałszywe deklaracje przed wyborami, czy może była to świadoma ustawka wyborcza? Jak pan to nazwie - kłamstwo, manipulacja – proszę powiedzieć to elblążanom.... " CZEKAMY NA ODPOWIEDŹ!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  43
  10
  Fan_Gargamela_z_PO(2022-11-25)
 • @Fan_Gargamela_z_PO - Brawo!!! Tak było i nikt temu nie zaprzeczy. Każdy wie kto i jaka szkoła ma przywileje.
 • @Fan_Gargamela_z_PO - Celny strzał.... albo będę radnym albo dyrektorem..... taka lewacka praworządność.
 • @Fan_Gargamela_z_PO - Nikt mądry mu nie uwierzy. Jest szkodnikiem dla Elbląga i Elblążan. Ilekroć się nie ponawia, a z reguły pojawia się tuż przed wyborami, wprowadza zamęt i bałagan. Wiadomą rzeczą jest ze jedno co ten typ potrafi to pisać eseje o tym jakie to fatalne wladze są w Elblagu! Każdy kto potrafi racjonalnie myślec wie ze to referendum nie przyniesie żadnych korzyści ani miastu ani jego mieszkańcom, a działania tego farbowanego lisa zmierzają w określonym interesie politycznym! Pytam wprost: Co Elblag i Elblążanie zawdzięczają Panu Rembelskiemu, czym przysłużył się miastu i jego mieszkańcom ) w sensie pozytywnym)! Jeśli nie odpowie na to pytanie to jego wiarygodność jest na poziomie zera!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  15
  Stefek Burczymucha(2022-11-25)
 • @Stefek Burczymucha - Kazdy kto racjonalnie mysli, to wie ze takie peany jak twoje pisza klakierzy i wazeliniarze. Nikt na to sie juz nie nabierze.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  12
  4
  Obywatel referendalny(2022-11-25)
 • @Obywatel referendalny - A takie jak twoje wypociny piszą opłacane PiSowskie trole! Co ciebie tak wzburzyło, może ty potrafisz wymienić zasługi swojego idola?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  9
  Stefek Burczymucha(2022-11-25)
 • @Stefek Burczymucha - Tony wazeliny, ktorymi pokryles kazde slowo. Nawet spacje i kropki sa grubo posmarne tym specyfikiem, bez ktorego jal widac nie mozesz sie obyc.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  5
  Obywatel referendalny(2022-11-25)
Reklama