UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Głosy pod kościołem zbierać:) ktoś upadł na mózg. !!! U mnie na dzielnicy ksiądz psami poszczuje takich niech tylko spróbują. Się uśmiałam. Kto to Rembelski, co on zrobił dla Elbląga??? Wpisuje w google a tu od lat panicz usilnie pcha się na stołek a nie słowa o tym co on zrobił. Śmiech na sali. A i jest napisane że raz w tej partii raz w tej czyli.... emocjonalna niedojrzałość, serio chcecie kogoś takiego słuchać:)
  • Mi akurat nie chodzi o to, kogo słuchać, ale kogo NIE słuchać. Obecny prezydent od początku mi nie leżał, bo pochodzi z czerwonego garnka i takimi samymi ludźmi się otacza. Ostatnie jego decyzje - "rewolucja" autobusowa, niszczenie Bażantarni, zabijanie Budżetu Obywatelskiego i ducha lokalnego patriotyzmu - to namacalny dodatek do ogólnej złej prezydencji, czyli kompletnego braku kontaktu z mieszkańcami, lekceważenia ich głosu, braku umiejętności poprawnego wysławiania się. Niestety, wiek też robi swoje. Pan WW nie ma nic do zaoferowania Elblągowi, jest wypalony zawodowo i powinien już odpocząć.
Reklama