UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • O słupników Twe pytanie - bardzo celne, imć Stefanie:), że tak sobie pozwolę zarymować nieco przy piąteczku:) Po lekturze zaś odpowiedzi p. Rembelskiego wniosek nasuwa się jeden - władzuchna od żłoba oderwać się nie POzwoli, i będzie w obronie swych niezasadnych przywilejów i apanaży a szwindli wszelakich - w tym: słupniczo-wyborczych - kąsać do upadłego. Ale Prawda ich wyzwoli, albowiem Głos Ludu - Głosem Boga!:) #VoxPopuliVoxDei, #SłynneCytaty; Hashtagi: #NasiOkupanci, #jelity, #dywersanci;
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    5
    lubie.kefir(2022-11-25)
  • @lubie.kefir - Kefir jak ja Ciebie nie trawię to w tym sporze masz rację. Słupnicy, 3ch vice, marazm i brak funduszy powinien przewietrzyć UM tak jak i z PiSu jak i opozycji.
  • Wymień wszystkich 3 wice....
  • Albowiem ja mam w takich sprawach zwykle rację, jako znany rewolucyjny demokrata, a bywa czasem, że i Trybun Ludowy!:) Ale w sumie - dziękuję:) A już poza wszystkim, to jest czas po temu najwyższy, aby Polskę po 33 latach zatęchłego styropianizmu generalnie - przewietrzyć; #KoniecEryDziadocenu!; Hashtagi: #NasiOkupanci, #jelity, #dywersanci;
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    3
    lubie.kefir(2022-11-25)
Reklama