UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • aha, czyli już - zgodnie z nowymi wytycznymi WHO - wpisują ten nowy kod zgonu podciągnięty sztucznie pod koronawirusa :/ - niektórzy lekarze ostrzegali, że do tego dojdzie. .. czyli widać idziemy "włoską drogą"- spodziewajcie się sztucznie nakręconych statystyk zapewne niebawem. PS. w Polsce umiera dziś dziennie ok > 1200 (tysiąc dwieście!)osób - jest prawdziwa epidemia nowotworów, na choroby płuc (spowodowane wieloma czynnikami)schodzi co najmniej kilkadziesiąt osób dziennie, jak nie kilkaset w sezonie grypowym. .. dotychczas nie wpisywało się jasnej przyczyny zgonu - a "ogniska"tych śmierci najczęściej pokrywają się z rejonami kraju, gdzie powietrze jest najbardziej zanieczyszczone.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  45
  23
  LekarzEmeryt(2020-04-04)
 • Liczba zgonów na różne choroby - ostatecznie kwalifikowanych jako 'koronowirus' - może się też zwiększyć wskutek permanentnego niewyobrażalnego stresu,w jakim żyją wszyscy ludzie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  21
  1
  Goral(2020-04-04)
 • Idioci oglądają tylko tv i słuchają kitow i propagandy. Jedna osoba zmarła na koronawirusa a tysiące na inne schorzenia. Euro mono to strona gdzie jest prowadzany rejestr zgonów w Europie. Jak się okazuje ten rok wcale nie jest taki tragiczny.
 • @LekarzEmeryt - Dobrze, że jest Pan na emeryturze. Leczyć u pana na pewno bym się bał.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Jerzy11(2020-04-06)
Reklama