UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • na wszelkie infekcje płuc w sezonie umiera nawet kilkadziesiąt osób dziennie w takim kraju jak Polska - teraz, zgodnie z nowymi wytycznymi WHO - będzie można wpisywać oznaczenie zgonu COV-xx, wcześniej się po prostu nic nie wpisywało. I dla nierozumiejących w ogóle tematu - WIĘKSZOŚC POPULACJI złapała kiedyś jakiegoś koronawirusa, a większość popularnych testów jest niedokładna. Miałeś/łaś grypę, przeziębienie? - to mógł być właśnie koronawirus, który nie jest niczym nowym - żyje tu sobie z nami od niepamiętnych czasów. Media nakręcają sztucznie panikę.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  41
  21
  GośćTeżZeSzpitala(2020-04-04)
 • Taaa? Panie mądry profesorze habilitowany? To patrz co sie dzieje we Włoszech. Tam mówili ludzią że koronawirus to zwykła grypa. A teraz ciała nie mieszczą się w kostnicach. Życzę dalej optymizmu :)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  12
  6
  Gość1234(2020-04-04)
 • @GośćTeżZeSzpitala - Koronawirusy, jako takie, nie są czymś nowym, ale ten konkretny jest nowy. Sądzisz, że Chińczycy tak łatwo by się do niego przyznali, gdyby nie przekonali się jak bardzo jest on zjadliwy i śmiercionośny? Nie dało się tego utrzymać w tajemnicy, bo skala tego przekracza wszystko z czym w naszych czasach mieliśmy do czynienia.
 • @GośćTeżZeSzpitala - Ale telewizor mówi co innego.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  0
  Bóg telewizor(2020-04-04)
 • @Gość1234 - Italia państwem starych ludzi do pielęgnacji których ściągają też opiekunki z Polski. Oni tam biesiadują gromadnie to i wirus szybciej się rozprzestrzenił
 • @Gość1234 - Uważaj, żeby kutawirus, który zagnieździł się Ci w pustej mózgownicy nie zaraził Twoich bliskich bo będziesz miał całą rodzinę poje. .. ów jakim sam jesteś!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  2
  wesoly wirus(2020-04-04)
 • @Bóg telewizor - A mojej siostrze histeryczce mówią gazety. :-D
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  2
  wesoly wirus(2020-04-04)
 • Poszukaj w necie zdjęcia ze szpitala Włoch i Hiszpanii to ten sam szpital macie teraz dużo czasu poszukajcie prawdy.... Zdjęcia trumien w masowych ilościach z Włoch są z 2013... Wszyscy powinni wrócić do pracy starszych odizolować i chorych.... Koronawirus to pikuś w porównaniu z tym co zrobi nam nasza gospodarka w odwecie
 • Idz powiedz to tam we wloszech I hiszpani madralo
 • Wczesniej nie byo wirusa z 4 bialkami, ktory uciekl z laboratorium.
Reklama