UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • zwyczajny zgon ja każdego dnia ludzie umierają codziennie maja choroby i to rzecz naturalna, ale jak się do każdego zgony walnie natkę koronaświrus to ludzie będą mieli gacie brązowe i o to im chodzi. czy ktoś niezależny ktos to sprawdził nie, bo nawet nie może i robią co chcą cuda na kiju słyszałem, że już każdy zgon kwalifikują jako koronaświrus bez badań tak walą ściemę, a lekarze nic nie powiedzą, bo boja się do stracą prawo wykonywania zawodu i system nimi steruje. ilu ludzi dziennie umierało w elblągu ?, a ilu na zwykłą grypę tysiące i nie było pandemii. włączcie myślenie, bo to źle się skończy bardzo źle. telewizja kłamie kłamała i bedzie kłamać manipulują cały czas ogłupiają wszystkich kto to ogląda. szok jak dajecie robić się w h. .a.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    ARESIAK1(2020-04-04)
  • @ARESIAK1 - Aresiak, masz rację. Co roku w Polsce na grypę i powikłania związane z grypą umiera ok. 1000 osób i nikt z tego nie robi sensacji. Coś mi tu nie gra z tym koronawirusem.
Reklama