UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Przerażające jest to za banda ignorantów i nieuków zablokuje ważna inwestycje dla naszego miasta. Prezydent nie będzie chciał awantury i pewnie się nie zdecyduje na budowę. Wielka szkoda, jednak ciemnota w naszym kraju trzyma się mocno.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    32
    39
    Pan Kracy(2021-05-06)
  • @Pan Kracy - Ciekawe, jakie masz wykształcenie, ty, który wyzywasz od bandy nieuków min. mnie. Zakładam, że masz niewielkie(podstawówka?), kulturalny i wykształcony człowiek nie obraża. Współczuję.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    6
    sssssswew(2021-05-06)
  • @Pan Kracy - Ściągnięcie cugli ratuszowym myślicielom przyda się całą pewnością. Niech się zatrzymają i pomyślą, co można z tym fantem zrobić by było lepiej. W sumie to znakomicie, że opór społeczny ma tak duży wymiar. Może w końcu w Elblągu obudzi się jakiś ruch obywatelski niekoniecznie pod egidą Populizmu i Socjotechniki, czy innego PO. Sytuacja z tą inwestycją, póki co, wygląda jak Kaczy dołek, który rajcy miejscy i urzędnicy popierają rękami i nogami mimo, że portu nie ma, ani miejsca do jego budowy. .. Zaś do spółki, która go firmuje co roku miasto dokłada 100 kzł żeby ona heroicznie wygenerowała stratę 100 kzł. Firma będąca operatorem portu wycofała się mimo, że będzie musiała zapłacić w związku z tym kary umowne. .. to ci dopiero rozsądek władz Elbląga.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    7
    GłębokaMyśl(2021-05-06)
  • @Pan Kracy - Po tych łapkach w dół, widać, ze ciemnota ciebie nie lubi, jeszcze tylko pokaż swoją niewyparzoną buzię a jestem pewien, że coś ci w nią wpadnie. ja będę
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    4
    Trzymał mocno(2021-05-06)
Reklama