UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Kogoś tu delikatnie poniosło. .. .jedyną funkcją parkingu jest zapewnienie miejsc postojowych dla klientów CRW umówmy się obiekt na uboczu więc nie ma żadnego logicznego uzasadnienia dla wprowadzania takich opłat niż dodatkowy haracz.
  • Byłeś w Gdańsku, tam nawet przed lidlami trzeba płacić za parking.
  • Nie tylko w Gdańsku w innych miastach też markety mają opłaty za parking ALE po upływie czasu bezpłatności np. 2 godziny. Potem trzeba bulić czyli czas na zakupy i do domciu albo nowy kwitek z parkometru. A dlaczego tak? trzeba pogłówkować pewnie aby cwaniaków na całodobowe parkowanie przyhamować.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    0
    bywalec(2020-12-22)
  • Ja bym w takim sklepie nie kupował
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    1
    klientela(2020-12-22)
  • Ale ogarnij się ja rozumiem Centrum Handlowe w Gdańsku czy Warszawie o 7 rano wypełniłoby się lemingami idącymi do pracy w biurowcach. Mówimy o elbląskiej prowincji. Są proste rozwiązania dla takich parkingów. 90min wolne dla klientów basenu.
  • Byłeś na basenie i miałeś problem z zaparkowaniem?? Bo ja byłem na basenie nie raz i nigdy problemu nie miałem, byłeś w Lidlu w Gdańsku widziałeś ile tam jest samochodów?? A jak tak tęsknisz za opłatami to może do Gdańska jeździj na basen.
  • Byłeś w Norwegii?Tam za drogi, mosty i tunele też się płaci. O parkingach w miastach nawet nie wspominam. Ale jest jedno "ale". Tutaj jest Polska. Ja się zgadzam w 100% na płatny parkin przed basenem, ale pod warunkiem, że cała kasa z parkingu będzie zasilać budżet CSW Dolinka. A tu chyba chodzi o to, żeby jakiś krewny, albo kolega zarabiał.
  • Kłamstwo, jak klient Lidla możesz pobrać darmowy bilet
  • A zauważyłeś. że Elbląg to nie Gdańsk?
  • Jeb. .c gdansk. Jak by mnie to interesowało jak jest w Gdańsku to bym się tam przeprowadził.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    dziudziu(2020-12-23)
Reklama