UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jeszcze 3 razy po 2 razy raz poraz i komuniści znikną bezpowrotnie, ze sceny politycznej i utracą wszystkie wpływy, resort zostanie dogłębnie wyczyszczony do cna, nie pozostanie nawet ślad, ani wzmianka ! Tak będzie, jeżeli nie zmądrzejecie, za dużo obrażania, arogancji, buty, kłamstw ! Konkretny program dla Polaków, taki jak PiS, ale z waszymi wartościami i programami. Inaczej was nie ma ! 3 kadencję rządu i nikt nigdy o Was nie usłyszy ! Zastanówcie się dobrze! Własny projekt, nowi ludzie, ze świeżym spojżeniem. Jestem czerwony, a mam wątpliwości i mieszane uczucia ! Kaczyński wszystko zrobił za Was. Więc jesteście niepotrzebni skoro większości jest dobrze ! Gdyby Kaczyński, był komuchem oddał bym na niego głos ! Bo ma jaja! On z zamkniętymi oczami, Wodzi Was za nos, jak chce i kiedy chce !Bagatelizujecie go, a to wspaniały strateg, który na każdym polu kiwa Was jak chce ! Prawdopodobnie, już za późno na Wszystko !
  • A to "spojżenie"toż mi świeże. Ale lepsze będzie na ortografię, tym bardziej na politykę wpłynie pozytywnie, bo być może jakoś po ludzku dasz radę się wysłowić! Do słownika baranie!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    No żeby cię...(2020-04-26)
Reklama