UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Rzeczywiście nie każdy ma maseczki. Większość ma wymówki typu duszności i astma ale w takim razie niech zakładają przyłbice. .. .chyba że wymyślą że mają klaustrofobię
  • Kim ty k. .jesteś żeby mówić ludziom jak żyć ? Jak się boisz to sie zamknij w piwnicy i nie wychodź.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    13
    Gdzie wolnosc ?(2020-05-05)
  • @Gdzie wolnosc ? - Naucz się kultury
  • @Gdzie wolnosc ? - naucz sie kultury wieśniaku
  • @Gdzie wolnosc ? - Nikt nie mówi jak życ tylko takie są przepisy baranie!!!!!
  • @Gdzie wolnosc ? - Ty masz nosić maskę nie dla własnego bezpieczeństwa ale dla mojego. I innych. I nie życzymy sobie żebyś przebywał w naszej obecności bez niej. Takie są obecnie zalecenia. I nie interesuje mnie twoje bohaterstwo. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    2
    z..liścia123(2020-05-05)
  • @z..liścia123 - Wy tak serio? Poziom głupoty społeczeństwa jest aż tak ogromny. Trzeba być totalnym ignorantem i mieć totalna niewiedzę sądząc że te maseczki komukolwiek coś dadzą. Prawda jest taka że tylko mogą zaszkodzić A Wy chcecie zmuszać innych do ich noszenia. W Stanach protesty, na zachodzie też A Polacy dają się gnoic jak byście byli bezmozgowcami. I teraz odpowiedź dla testerów. Podaj mi dane bądź film choć jednego lekarza który zaleca Noszenie masek po dworzu? Tylko nie Szumowskiej. A ja Wam wtedy podam 20 lskrzy którzy się bardzo negatywnie o tym wypowiadają. Tlen jest strasznie istotny w Naszym życiu, oddychanie i dotlenienie to podstawa większą niż jedzenie i picie. Wiecie jak się może skończyć regularne niedotlenienie? Przecież nie moze Cie być aż tak glupii. Zadzwońcie może do swojego rodzinnego lekarza i on Wam to potwierdzi. Ludzie myślcie trochę bo robią już z Wami co chcą.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    5
    Markosik(2020-05-05)
  • @Markosik - A kim ty jesteś że tak sądzisz?Zmień kraj na większy i masz tlenu do oporu. Następny Kaszpirowski. Tylko uważaj ile zapłacisz za niedostosowanie się do zaleceń fachowców. Ciekawe czy zimą chodzisz w golfie. Wtedy przechodzisz tragedię-brak tlenu.
Reklama