UWAGA!

Podaruj – darując jesteś lepszy

Jeżeli posiadają Państwo rzeczy, które są niepotrzebne (meble, sprzęt gospodarstwa domowego, naczynia, wykładziny, pościel, ubrania, sprzęt turystyczny, makulaturę, butelki itp.), a mogą być one wykorzystane przez innych - wystawcie je przed budynek 4 czerwca do godz. 14.

Mogą być wystawione również te rzeczy, które są już zniszczone i nieprzydatne. Jeżeli nie zostaną przez nikogo zabrane, sprzątnie je nieodpłatnie Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania. Akcja obejmuje budynki gminne, wspólnot mieszkaniowych i prywatne przy ulicach: Królewiecka (od ul. Częstochowskiej do ul. Fromborskiej), Fromborska, Smolna, Waryńskiego, Odlewników, Leśna, Kaszubska, Metalowców, Formierzy, Turbinowców, Poznańska, Łukasińskiego, Sosnowa, Iławska, Winnicka, Bartnicza, Częstochowska.
      
Anna Kleina, rzecznik prasowy Prezydenta Elbląga
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • o super pomysł, nareszcie ktoś na to wpadł! A kiedy Firleja/Morszyńska/Pabianicka/Niborska/Przyjaźni? Mamy dużo do oddania.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    VisageUla(2011-05-30)
  • dwie sekundy nie polezy-zaraz zurki wezma i we wtorek czy piatek na rynku mozna wszystko kupic co ukradli-nawet cegly podczas remontu skradziono-wynoszono z placu budowy w torbach po kilkanascie sztuk-napewno lepiej odniesc do punktu, ktory wie komu i co dac niz wystawic przed klatke dla pijakow
Reklama