UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Podaruj potrzebującym

W sobotę 31 maja odbędzie się wystawka w ramach akcji "Podaruj - darując jesteś lepszy". Mieszkańcy będą mogli oddać niepotrzebne rzeczy potrzebującym, a także pozbyć się nieodpłatnie tzw. odpadów wielkogabarytowych.

Akcja "Podaruj" umożliwia elblążanom nieodpłatne pozbywanie się niepotrzebnych, często wielkogabarytowych przedmiotów. Stanowi również pomoc dla najuboższych mieszkańców, którzy z wystawionych rzeczy wybierają sobie te, które mogą być jeszcze przydatne. Niepotrzebne nikomu rzeczy wywożone są przez Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania do Zakładu Utylizacji Odpadów w Rubnie. Koszty przeprowadzenia akcji pokrywa Urząd Miejski w Elblągu.
     Akcja "Podaruj - darując jesteś lepszy" obejmuje budynki komunalne i prywatne. Przed dom można wystawić rzeczy, które są nam niepotrzebne, jak meble, sprzęt gospodarstwa domowego, naczynia, wykładziny, pościel, ubrania, sprzęt turystyczny, makulaturę, butelki itp. Można wystawić także te rzeczy, które są już zniszczone i nieprzydatne.
     31 maja akcja obejmie budynki komunalne i prywatne na ulicach:
     Płk. Dąbka, Węgrowska, Topolowa, Robotnicza (od Węgrowskiej do Krakusa), Obrońców Pokoju, Płocka, Batorego, Działdowska, Wiejska (od Obrońców Pokoju do Podgórnej), Poprzeczna (od Obrońców Pokoju do Krakusa), Krakusa, Matejki, Klimuszki, Pokorna.
     Niepotrzebne rzeczy i sprzęty należy wystawiać przed budynki do godz. 14.00.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • A kiedy bedize wystawka na warszawkim przedmieściu??
 • Gdzie nie spojrzysz tam "żebranina". Nasi mieszkańcy robią się coraz "leniwsi" nie chce im sie pracować, aby móc sobie samemu kupić niezbędne rzeczy. To bardziej cieszy niż jałmużna. Może warto się zastanowić i zaapelować do firm, które od dłuższego czasu zarzucają nas reklamami. To są przecież pieniądze, które i biedni zapłacą kupując niezbędne produkty do przeżycia. Czy o to chodzi? Dziś w naszym pieknym mieście każdy zainteresowany znajdzie odpowiedni sklep, jeżeli będzie chciał coś kupić. Reklamy zaśmiecają nasze klatki schodowe, a nawet obwiesza sie nimi klamki od drzwi. Czy ktoś pyta o pozwolenie? Mieszkania niejednokrotnie są własnościowe i drzwi również. Jest to naruszanie prywatnej własności. Radzę te pieniądze przeznaczyć na pomoc dla naprawdę potrzebujących. Odnosnie wystawek - wspaniała sprawa, tylko jest coraz mniej mieszkańców, którzy mają co do oddania.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  optymista(2003-05-29)
 • Najkwięcej do wystawki to napewno bedzie miała Kuria i domy Parafialne,i może jeść dadzą?
Reklama