UWAGA!

Pododdział udarowy wznowi działalność

 Elbląg, Pododdział udarowy wznowi działalność
(fot. archiwum portEl.pl)

Od 1 listopada wznowi działalność Pododdział Udarowy Oddziału Neurologicznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu.

- Zapewniona będzie liczba godzin lekarskich, pozwalająca na wznowienie pracy Pododdziału Udarowego Oddziału Neurologicznego. Szpital wojewódzki w dalszym ciągu próbuje pozyskać lekarzy neurologów, aby wzmocnić obsadę w standardowych godzinach pracy oddziału – informuje Magdalena Rubczewska, rzeczniczka prasowa Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu.

Przypomnijmy. 1 września, po dwóch miesiącach przerwy, oddział neurologiczny szpitala wojewódzkiego wznowił działalność, ale bez pododdziału udarowego. Pacjenci, którzy doznali udaru, byli kierowani do innych placówek w regionie warmińsko-mazurskim i pomorskim. - Z uwagi na brak możliwości zabezpieczenia udzielania ciągłości świadczeń z zakresu diagnostyki i leczenia udarów, zawieszenie działalności pododdziału udarowego zostało przedłużone do 31 października - informowała wówczas dyrekcja Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu.

Więcej informacji o zamknięciu oddziału neurologii w WSzZ w Elblągu w tym artykule.

daw
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)