UWAGA!

Pokaż mamie, jak ją kochasz

2014-05-22
13:00
 

Są ładne i cieszą oko, a my dajemy je swoim najbliższym, bo chcemy pokazać, jak bardzo ich cenimy i kochamy. Dzień Matki to doskonała okazja do tego, żeby okazać uczucia, warto więc zadbać o to, by swoim mamom dać kwiaty wyjątkowe, świeże oraz pachnące i to właśnie takie znajdziesz w Kwiaciarni Klimaty.

Do wyboru, do koloru, do zapachu
       Żywe? A może sztuczne? Cięte, bukiet, czy w doniczce? Zdecydować trudno, ale najważniejsze jest to, żeby mieć jak największy wybór. Kwiaciarnia Klimaty daje go swoim klientom i oferuje kwiaty bardziej egzotyczne, jak helikonia, anturium czy protea, ale i te swojskie, doskonale znane, takie jak konwalie czy stokrotki.
       Każdy kto zdecyduje się na bukiet może być pewny, że nie tylko będzie to piękne połączenie kolorów, nierzadko i zapachów, ale i bardzo staranne wykonanie. Elastyczność wyboru to także elastyczność ceny – istnieje możliwość jej negocjacji.
      
       Na każdą okazję
       Tu znajdziesz wszystko to, od czego zaczyna się prezent i na czym się kończy. W swojej ofercie Kwiaciarnia Klimaty posiada szeroki wybór pięknej ceramiki, eleganckich figurek oraz wazonów, a także gustowne świece, wstążki czy torebki. Nie masz pomysłu jak zapakować prezent? Nie szkodzi, tutaj zostanie to zrobione za Ciebie – profesjonalnie, szybko, a przede wszystkim elegancko i stylowo. Szukasz idealnej wiązanki ślubnej? Marzy Ci się piękny bukiecik komunijny? Chciałbyś wyjątkowego bukietu na specjalną okazję? Tutaj znajdziesz to, czego szukasz. Kwiaciarnia Klimaty nie tylko oferuje bukiety oraz wiązanki na każdą okazję, ale także doradza w kwestii dekoracji, a także aranżuje dane miejsce – specjalnie na życzenie klienta.

 


       Nie masz jak wręczyć kwiatów? Wyślij je!
       Jesteś za granicą a chcesz wysłać kwiaty komuś bliskiemu, a zarazem wyjątkowemu? Nic prostszego, zgłoś to w Kwiaciarni Klimaty, gdzie zaufanie do klienta jest tak duże, że samo złożenie zamówienia traktowane jest jak jego realizacja, następuje niezwłocznie. Również i tutaj skorzystasz z usług poczty kwiatowej, która dostarczy kwiaty wszędzie tam, gdzie Ty osobiście nie możesz.
       Dla tych, którzy zdecydują się zaufać profesjonalnym usługom Kwiaciarni przygotowana została Karta Stałego Klienta.
      
       A ja wolę moją Mamę!
       Mamę ma się tylko jedną, dlatego zawsze warto o niej pamiętać, dbać o nią, rozpieszczać i kochać.
       Kwiaciarnia Klimaty doskonale rozumie, że Dzień Matki to bardzo ważny dzień w życiu każdego dziecka i mamy, dlatego też 25 maja, w niedzielę, będzie otwarta – od godz. 10 do 17, a 26 maja, czyli w Dzień Matki od godz. 8 do 19. Właśnie tego dnia obowiązuje 10 zł na dowóz kwiatów, a w przypadku zamówienia powyżej 100 zł – dowóz jest darmowy.
      
       Szczegółowe informacje znajdziesz na facebooku Kwiaciarni Klimaty.
      
      

Kwiaciarnia Klimaty
       Ul. Nitschmanna 30-32 D
       Tel: 55 620 05 05
      
       Godziny otwarcia:
       Od poniedziałku do piątku
       Od godz. 8.30 do 18.30
      
       Sobota
       Od godz. 8.30 do 16.00

       Kwiaciarnia Klimaty jest jednym ze sponsorów programu Metamorfoza – Twoje piękno w dobrych rękach

      
      
       -----------Reklama----------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej