UWAGA!

Policja braniewska interweniowała 55 razy

 Elbląg, Policja braniewska interweniowała 55 razy

W miniony weekend (28 lutego -2 marca) policjanci braniewscy byli wzywani 55 razy. Funkcjonariusze 15 razy interweniowali podczas domowych kłótni, w 3 przypadkach odseparowali agresywnych awanturników. Policjanci zatrzymali także nietrzeźwego rowerzystę oraz 23-latka, który po użyciu alkoholu zdecydował się prowadzić swoje auto.

W piątkowe popołudnie jedna z mieszkanek powiatu braniewskiego poinformowała, że drogą porusza się pijany uczestnik ruchu. Funkcjonariusze pojechali na wskazaną trasę, gdzie zatrzymali do kontroli 60-letniego Jana W. Okazało się, że cyklista miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie i już po raz trzeci złamał sądowy zakaz jazdy rowerem.
       W niedziele policyjny patrol uniemożliwił dalszą jazdę 23-latkowi. Mężczyzna będąc w stanie po użyciu alkoholu wsiadł ,,za kółko’’ swojego passata.
       Mimo licznych apeli policjantów i częstych kontroli stanu trzeźwości kierowców nadal wielu z nich decyduje się na jazdę po alkoholu. Pijani użytkownicy dróg nie zdają sobie spawy z tego, że stwarzają olbrzymie zagrożenie dla siebie i innych.
       W ciągu minionego weekendu funkcjonariusze 15 razy byli wzywani na interwencje domowe. W trzech przypadkach odseparowali agresywnych awanturników, a następnie osadzili w policyjnej celi.
      
      
      
st. post. J.Ciszewska, KPP w Braniewie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama