UWAGA!

Policja podsumowuje weekend

 
Elbląg, Policja  podsumowuje weekend

W miniony weekend przeprowadzonych było 221 interwencji, wylegitymowano łącznie 733 osoby, skontrolowano 99 pojazdów. Policjanci z prewencji sprawdzili 25 telefonów komórkowych. 29 osób nietrzeźwych przewieziono do pogotowia socjalnego, a 1 osobę nietrzeźwą przewieziono do miejsca zamieszkania. Funkcjonariusze zatrzymali również 4 poszukiwanych i 3 nietrzeźwych kierowców.

Wśród nietrzeźwych kierowców znalazła się kobieta kierująca oplem corsa. Okazała się ona również rekordzistką tego weekendu. 31-letnia Małgorzata K. wczoraj około godziny 15.00 w Podgórzu - gmina Młynary zjechała na pobocze, a następnie wjechała do pobliskiego rowu. Kierującą przebadano, miała ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Z kobietą jechało jeszcze trzech pasażerów, którzy trafili do szpitala z ogólnymi obrażeniami. Dwie z nich zostały od razu zwolnione, natomiast trzecia pasażerka z odmą płuc i urazem głowy pozostała w szpitalu. Małgorzata K. odpowie teraz przed sądem. Grozi jej kara do 2 lat pozbawienia wolności za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwym. Może ona także odpowiedzieć za spowodowanie wypadku drogowego.
       Wczoraj we Władysławowie doszło również do wypadku. 30-letni motocyklista z nieustalonych jeszcze przyczyn „położył” motocykl na drodze i zjechał do rowu. Przemysław R. w stanie nieprzytomnym trafił do szpitala.
       W obu przypadkach szczegóły tych zdarzeń wyjaśni policyjne dochodzenie.
      
asp. Katarzyna Trochimczuk, Zespół Prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Ta z Młynar pijana to dla niej nie pierwszyzna, już dawno miała zabrane prawko i nadal nie wyciągnęła żadnych wniosków. Dobże ze nikogo nie przejechała po drodze, więcej szczęścia niż rozumu. Może wysoka kara ja czegoś nauczy.
  • A co to ten " stan nieprzytomny" się pytam ja się?
Reklama