UWAGA!

Policja szuka świadków kolizji

 Elbląg, Policja szuka świadków kolizji

Wydział Prewencji Kryminalnej i Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Elblągu poszukuje świadków następujących zdarzeń drogowych:

z 15 czerwca 2018 roku, wtedy to około godz. 16:15 w Elblągu przy ul. Żeromskiego 2, parking Marketu E. Leclerc , nieznany kierujący, pojazdem uszkodził pojazd marki opel corsa, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.
      
       z 25 maja 2018 roku, kiedy to o godz. 22:02 w Elblągu przy ul. Szymanowskiego - Królewiecka nieznany kierujący pojazdem nie udzielił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu tramwajowi. W wyniku czego doszło do zdarzenia się obu pojazdów, po czym sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia.
      
       z 25 maja 2018 roku. Wtedy w godz. 11:00-11:10 w Elblągu przy ul. Żeromskiego 2, parking Marketu E. Leclerc , nieznany kierujący pojazdem uszkodził pojazd marki opel vectra,po czym odjechał.
      
       z 1 czerwca 2018 roku o godz. 21:00 gdzie na drodze W503, na drodze Elbląg -Kadyny, na 19 km , kierujący pojazdem uszkodził osobowe BMW, po czym odjechał.
      
       Świadków któregoś z powyższych zdarzeń prosimy o kontakt bezpośrednio do osoby prowadzącej postępowanie: tel.: (55) 230 15 11.
      
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama