UWAGA!

Policja w Klubie Seniora

 
Elbląg, Policja w Klubie Seniora
fot. nadesłana

Komisarz Alina Zając z Wydziału Prewencji Kryminalnej i Wykroczeń uczestniczyła wczoraj (11 marca) w spotkaniu członków Klubu Seniora funkcjonującego przy Bibliotece Publicznej w Markusach.

Inicjatorem spotkania była Dorota Wasik - Wójt Gminy Markusy. W spotkaniu uczestniczyło 35 osób. Jego tematem przewodnim było szeroko rozumiane „Bezpieczeństwo Seniora” . Policjantka rozmawiała z uczestnikami spotkania o sposobach działania sprawców oszustw działających metoda na tzw. „na wnuczka”, „na urzędnika” czy „na policjanta”. Przekazała rady jak nie paść ofiara oszustów, jak nie pomagać sprawcom w osiągnięciu celu. Przedstawiciel Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Elblągu przybliżył zebranym zasady bezpieczeństwa ruchu drogowego. Mówił o prawidłowym zachowaniu się na drogach pieszych i rowerzystów. Przypomniano o konieczności noszenia elementów odblaskowych podczas poruszania się po zmroku poza terenem zabudowanym. Podsumowując, członkowie Klubu Seniora otrzymali opaski oraz kamizelki odblaskowe ufundowane przez WORD i Klub. Za przeprowadzenie spotkania członkowie klubu podziękowali prowadzącym okolicznościowymi dyplomami.
      
asp. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • a senior to niby gdzie ma łazić z odblaskiem jak on najwyżej na działkę podjedzie w obrębie miasta i to w lato w ciągu dnia ? Komisarz Alina Zając nie bardzo wie co przekazać starszym ludziom a pewnie dostała takie rozkazy od przełożoinych i pieniądze są jakieś na kampanie z Unii.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Dziadek.Staszek(2015-03-13)
Reklama