UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Artykuł portalu który opisał cała sytuacje to akurat w 100% prawda. Chłopak był nękany i prześladowany. Było to zgłaszane przez rodziców gronu pedagogicznemu. Nikt nic w tej sprawie nie zrobił. Wszyscy całą sprawę zamiatali pod dywan. Chłopak bardzo cierpiał. Był zniszczony psychicznie. Nawet po jego śmierci pojawiały się komentarze na jego profilu które były bardzo poprostu nie na miejscu. Dyrekcja szkoły zamyka usta nauczycielom dzieciom i pracownikom szkoły zabraniajac komukolwiek i z kimkolwiek rozmawiac pod grozba utraty pracy. Nie wpuszczaja nikogo na teren szkoły a dyrekcja uchyla sie od jakichkolwiek komentarzy. Nauczyciel powinien pełnic 3 funkcje. Opiekuncza, dydaktyczna i Wychowawcza!!!!! Potrafia walczyc tylko o swoje podwyzki ale zeby pelnic swoj zawod w 100% to nie ma komu! Nie zwracali uwage na czyjas tragedie! Te gimnazjum to istna dzungla. Poprostu Wielki szok, mam nadzieje ze po tej tragedii zmieni sie władza szkoły i wyprowadzi ja na prostą i ktos poniesie za to odpowiedzialność! Mozna bylo temu zapobiec do cholery!!!!! Nie zostawiajcie tak tej sprawy. Takich dzieci moze byc wiecej i co wtedy?! Trzeba działać!!!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    24
    12
    obserwujacysytuacje(2016-03-01)
  • Piszesz bzdury człowieku, nie masz zielonego pojęcia o tej sprawie. Dyrekcja nie zamyka nikomu ust, a już pod groźbą zwolnienia z pracy to śmiech, nie znasz sytuacji bo jest ona wyjaśniana a jak mówi Pani rzecznik prokuratury nie było zgłoszeń w tej sprawie, z mojej wiedzy wynika że mam nie zgłaszała nic w szkole więc przestańce siać bzdury!!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    20
    DOBRZEpoinformowany(2016-03-01)
Reklama