UWAGA!

Policja wyjaśnia okoliczności śmierci gimnazjalisty

 Elbląg, Policja wyjaśnia okoliczności śmierci gimnazjalisty

Policja i prokuratura bada okoliczności śmierci 15-latka, ucznia jednego z elbląskich gimnazjów, który 22 lutego popełnił samobójstwo. Czynności sprawdzające mają wyjaśnić, czy przyczyną targnięcia się na własne życie było nękanie przez rówieśników.

Bo takie informacje opublikował jeden z lokalnych portali internetowych.
       - Czynności sprawdzające rozpoczęliśmy po doniesieniach medialnych - mówi o sprawie Jolanta Rudzińska, prokurator rejonowy w Elblągu. - Osoby bliskie chłopcu nie zgłaszały żadnych informacji dotyczących nękania 15-latka przez rówieśników więc nie było podstaw do wszczęcia postępowania w sprawie jego zgonu.
       Po doniesieniach medialnych policja i prokuratura bada, czy do tragedii mogło dojść na skutek wcześniejszego traktowania 15-latka.
      
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • A gdzie byli wielcy profesorzy co tylko o swoje podwyżki krzyczą gdzie był głos ciała pedagogicznego
 • gimnazjum nr 2 i wszystko staje się jasne, wszelkie sprawy związane z nieprawidłowościami szanowna dyrekcja zamiata pod dywanik, w końcu musiało dojść do tragedii zwłaszcza gdy wszystko jest "cacy". .. .ale to "cacy" jest tylko na pokaz.
 • "Osoby bliskie chłopcu nie zgłaszały żadnych informacji dotyczących nękania 15-latka przez rówieśników", " Po doniesieniach medialnych policja i prokuratura bada, czy do tragedii mogło dojść na skutek wcześniejszego traktowania 15-latka", więc nic nie wiadomo, a ty już się czepiasz.
 • akurat wiem, że matka zgłaszała to dyrekcji, więc. .. .
 • Pani prokurator, czyżby Pani nie znał treści art. 307 kpk????Nie ma czegoś takiego jak czynności sprawdzające, a postępowanie sprawdzające. Czekamy więc na wieści o sposobie zakończenia tegoż postępowania po upływie ustawowego terminu. Będzie wszczęcie śledztwa czy jego odmowa????? Jak sądzicie????
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  18
  0
  Ułan(2016-03-01)
 • nie zaczyna sie zdania od bo
 • Jestem teraz 30 letnią kobietą, ale też byłam nękana przez rówieśników i wiecie co nauczyciele nic z tym nie robili a dobrze wiedzieli bo na lekcji nie płacze się bez powodu. Oczywiście będzie tak, że w szkole było ok. pewnie problemy były w domu i takie dyrdymały. A chłopaka nie ma a przed nim całe życie było. Mam nadzieję, że sprawę się wyjaśni czy to coś w szkole czy w domu ale dlaczego tak się dzieje, że młodzi ludzie odbierają sobie życie a nie walczą z przeciwnościami i problemami?Może nie mają wsparcia od nikogo!
 • moje dziecko tez bylo przesladowane w szkole. nauczyciele nie widzieli problemu bo moje dziecko bylo grzeczne i nikomu tego nie zglaszalo. Tylko moja obserwacja dala mi do myślenia ze cos jest nie tak. Zglosilam problem i co? wychowawca mowil ze nie widzi zeby dziecko bylo przesladowane a bylo. Zmusilam w koncu nauczycieli do dzialania i ciesze sie bo nie wiem czy tez nie spotkalo by mnie to.
 • Moja żona też chodziła do tej szkoły i mówiła mi, że w tamtym okresie była często świadkiem poniżania i znęcania się nad innymi uczniami. Z tego co mi jeszcze opowiadała ze strony nauczycieli nawet gdy byli świadkami-zero reakcji. Tyle lat minęło i nic się nie zmieniło z tą różnicą, że w końcu musiało dojść do tak strasznej tragedii. Pamiętajcie rodzice, rozmawiajcie ze swoimi dziećmi i jak najszybciej reagujcie na tego typu przejaw agresji !!! Dla rodziny przesyłam szczere wyrazy współczucia.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  37
  4
  Zszokowany(2016-03-01)
 • Jak nie wiecie to nie zabierajcie głosu i nie piszcie książki.
 • dobrze ze pis wkoncu zlikwideuje te chore gimnazja i wrocimy do normalnosci czyli 8 letnie podstawowki.
 • a czy to czasami nie rozdmuchał afery portal pana Bona-K. .dy, łowcy sensacji??? Najpierw nasieje fermentu a potem będzie odkręcał jak już wielokrotnie bywało. .. .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  12
  16
  PandoraBOX(2016-03-01)
Reklama