UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Dla kazdego rodzica jego dziecjo jest najlepsze i wzorowe. To normalne. Tylko normą powinno być też ZAINTERESOWANIE się dzieckiem, reakcja na jego problemy. A nie gapienie się w TV, pozwalanie dziecku na ciągłe granie na kompie, fejsbuki itp. Dzieciak zaczyna żyć w wirtualnym świecie i nie potrafi na realu porozmawiać z nikim. I czuje się nękany w kazdej sytuacji gdy ktoś, cokolwiek chce od niego wymagać. Serdeczne wyrazy współczucia !!!!! Ale i prosba do wszystkich rodziców. TO SA WASZE DZIECI. I to nie szkoła, kosciół czy ktokolwiek inny powinien się nimi zajmować i POŚWIĘCAĆ im czas. Moi synowie są na studiach. Ale gdy chodzili do szkoły za wszelką cenę starałem się znajdować czas / i nie potrzeba tu kasy, tylko chęci, Najpierw wsólne układnie kloków, potem sport, zaineresowanie muzyką, gitra / nie w szkole / rozmowy o ich problemach. .. .. Komputer - też, ale nie tyko. Tylko trzeba trochę poświecenia swojego czasu i organizacji. Pomimo pracy zawodowej. Bo to są MOJE dzieci i ja za nie odpowiadam. Bywały sytuacje trudne. Ale były w porę zauważone. Pozdrawiam wszystkich rodziców i życzę aby nigdy nie spotkała ich sytuacja opisaną w tym artykule. Jednak WSZYSTKIE trudne sytuacje są możliwe do wychwycenia i rozwiązania gdy jesteśmy ZAINTERESOWANI SWOIM DZIECKIEM.
  • dokładnie, rodzice to teraz dziecko do szkoly i z glowy. .. .
Reklama