UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Do Karol1950 ---" Ham" - szympans, uczestniczący w locie kosmicznym Mercury-Redstone 2 w 1961,takie mialem skojazenia o tych psach - nienawisc do policji tak zostalem wychowany! mialbys o tym jakiekolwiek pojecie jakbys mial jaki kolwiek kontakt z nimi w wieku tego dzieciaka ktory ma patologie najwidoczniej w domu a to nie jego wina gdzie sie urodzil. .. Co do samego chlopaka to skamienujcie go i se od. .. cie ode mnie bo juz mam dosyc czytania osadow przez ludzi ktorzy uwazaja sie za nieomylnych i bezblednych. Dla mnie on potrzebuje pomocy specjalistow, psychologow itp. a nie wiezienia ! Po drugie albo sie go traktuje jak dziecko albo jak doroslego a z koro juz nasz wymiar sprawiedliwosci traktuje go jak doroslego to kto jest taki madry zeby zatrzymywac "pedofila" w izbie dziecka. - to jest temat dla innych krajow jakim ciemnogrodem jestesmy. Bez urazy dla nikogo, mam wielki szacunek i ubolewam nad tym co sie stalo, zal mi ofiar i ich rodzicow ale wecie sie opamietajcie albo zacznijsci zucac tymi kamieniami bo nie da sie teog czytac ! Uwazam ze w polsce sa waznijesze tematy niz nr. 1 w wiadomosciach o tym ze 16 latek zmacal w klatce 13 latke. Jedna wielka farsa i chowanie prawdziwych istotnych tematow po dywan.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    MARTINKAS(2013-11-16)
Reklama