UWAGA!

Policjanci mówili, jak walczyć z hejtem

 
Elbląg, Policjanci mówili, jak walczyć z hejtem
fot. policja

Policjanci spotkali się w Multikinie z młodzieżą. Przed projekcją filmu „Player One” omawiano zagadnienia dotyczące cyberprzemocy.

Policjanci rozmawiali na temat zasad bezpiecznego korzystania z Internetu oraz odpowiedzialności prawnej nieletnich związanej ze stosowaniem przemocy w Internecie. Szczególny nacisk kładziono na zamieszczane komentarze.
       W spotkaniu uczestniczyło 175 uczniów oraz 7 nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 18 w Elblągu. Następne działania zaplanowane są na najbliższy piątek z dwiema młodszymi grupami uczniów tej szkoły. Tam policjanci będą omawiać bezpieczeństwo podczas ferii zimowych 2019.
      
kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Jeżeli ktoś ma inne zdanie i wytyka wada to na brak argumentów nazywa się go hejter i tyle w temacie ŻENADA
 • Nagonka na internautów trwa! Wykorzystują szanse, aby się odpłacić za krytyczne wpisy. Komuna nadal daje o sobie znać.
 • Dajcie spokój, dzieci straszyć ? Nie ładnie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  4
  Podwyżka.(2019-01-16)
 • Internet musi podlegać kontroli, czy to się komuś podoba, czy też nie.
 • Szkoda tylko że hejtem jest tylko to co nie spodoba się lewicy.
 • Możesz uzasadnić merytorycznie, dlaczego internet musi podlegać kontroli??? Ciekaw jestem Twojej odpowiedzi?
 • To nie hejt a smutna gorzka prawda. .. .
 • polskie aborcjonistki, które pośredniczą w sprzedaży pigułek aborcyjnych w internecie i namawiają kobiety do zabijania dzieci, udostępniły w mediach społecznościowych skandaliczny materiał. To nagranie video autorstwa znanej aktywistki aborcyjnej, która sama zabiła własne dziecko i zasłynęła kampanią "wykrzycz swoją aborcję", w ramach której kobiety publicznie chwalą się dokonaniem dzieciobójstwa. Tym razem, kolejna propagandowa akcja skierowana została. .. do dzieci i młodzieży. Propaganda dla dzieci Filmik ma tytuł "Dzieci spotykają kogoś, kto miał aborcję" i przedstawia luźną rozmowę aborcjonistki z uczniami. Jeden z nich mówi: - W 5 klasie napisałem wypracowanie na temat aborcji. - O czym było? - pyta prowadząca - O tym, że aborcja jest OK i że zależy od tego co się dzieje i dlaczego ktoś ma aborcję. - Czyli uważasz, że aborcja jest OK w zależności od okoliczności? - Tak. W
 • dalszej części nagrania aborcjonistka dopytuje go: - Czyli uważasz też, że czasami to nie jest OK żeby mieć aborcję? - Jeżeli nic złego się nie dzieje. - Nie zgadzam się z Tobą - stwierdza prowadząca. Czy na pewno chcemy aby ludzie mieli te wszystkie dzieci? - Nie. .. odpowiada wybity z toku myślenia nastolatek. - To co z nimi zrobić? - Można je oddać do adopcji - sugeruje chłopiec. - Uważam, jeśli jestem zmuszana do stwarzania życia, to tracę prawo do mojego własnego życia - mówi aborcjonistka. To ja powinnam decydować czy moje ciało stworzy życie czy nie. Nawet jeśli oddasz dziecko do adopcji, to wciąż to Twoje dziecko gdzieś tam będzie. W przerażający i bezpośredni sposób kobieta stwierdziła, że lepiej jest zamordować dziecko niż oddać je do adopcji, bo to ostatecznie rozwiązuje i zamyka "problem". Jedna z dziewczynek pyta aborcjonistkę: "co się robi żeby mieć aborcję". Aktywistka odpowiada jej: - "Idziesz do doktora a on wkłada malutką słomkę do macicy i wysysa ciążę na zewnątrz". W aborcyjnej propagandzie na tym etapie nigdy nie ma mowy o dziecku, tylko o "ciąży", którą "wysysa się" z macicy. Feministka dalej tłumaczy dziewczynce, że u niej to było trochę jak nieprzyjemna wizyta u dentysty ale po wszystkim czuła się bardzo wdzięczna że nie była już w ciąży.
 • Myślę że ten co zamordował prezydenta to nie był żaden wariat. Sposób w jaki to zrobił dowodzi na profesjonalne wyszkolenie w tym celu i plan. I wg mnie nie zleciła tego prawica.
 • Wczoraj były wpisy i dzisiaj już ich nie ma. Brawo cenzurka !!!!! Nagonka trwa. .. , to nie chodzi już o jakieś wpisy, bo może były nie na miejscu, ale chodzi o fakt zamykania nam ust !!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  0
  niecięrpięcenzury(2019-01-17)
 • bandycja hejtem nazywa krytykę i chce tym samym zamknąć usta społeczeństwu. Nigdy!!!
Reklama