Policjanci pobiegli w Biegu Piekarczyka

Elbląg, Policjanci pobiegli w Biegu Piekarczyka

Elbląscy policjanci nie tylko zabezpieczali patrolami trasę X Biegu Piekarczyka, ale po raz kolejny wystawili także swoją drużynę. W biegu na 10 kilometrów uplasowali się na 5. miejscu spośród 15 startujących drużyn.

W klasyfikacji indywidualnej trzecie miejsce w swojej kategorii wiekowej zajęła Beata Nienadowska.
       Policyjną drużynę biegową tworzyli: Tomasz Piaskowski, Beata Nienadowska, Przemysław Kapała, Radosław Rudawski, Radosław Apanowicz, Andrzej Adamowski, Robert Trybuła, Jarosław Wojtowicz, Beata Kuczyńska, Agnieszka Brzozowska, Paweł Lewandowski, Jacek Grzebyk oraz Grzegorz Onyszczuk.
       Na całej trasie biegu wystawiono patrole ruchu drogowego oraz prewencji. W czasie trwania biegu nie doszło do żadnego niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Policyjna drużyna uplasowała się na 5. miejscu. Trzecie miejsce w kategorii kobiet przypadło w udziale Beacie Nienadowskiej.