UWAGA!

Policjanci podsumowali „niebieski tydzień” z przedszkolakami

 Elbląg, Policjanci podsumowali „niebieski tydzień” z przedszkolakami
fot. policja

Policjanci z Elbląga stawiają na profilaktykę i bezpieczeństwo. W minionym, „niebieskim tygodniu”, przeprowadzili blisko 100 spotkań dla ponad 2 tysięcy dzieci. Mówiono o bezpieczeństwie w ruchu drogowym oraz o bezpiecznych zabawach. Spotkania odbywały się w przedszkolach oraz w komendzie.

Dokładnie 98 spotkań przeprowadzili policjanci z prewencji kryminalnej w minionym tygodniu. Był to „niebieski tydzień”, realizowany w ramach miejskiego programu „Bezpieczny Elbląg”. Policjanci edukowali najmłodszych z zakresu bezpieczeństwa. Spotkania odbywały się w przedszkolach oraz w komendzie. Stanowią one przygotowania do olimpiady Bezpieczny El – Przedszkolak, która odbędzie się 10 października br. w hali MOS przy ul. Kościuszki w Elblągu. W projekcie uczestniczą elbląskie przedszkola, służby mundurowe i ratownictwo. Czerwony, zielony, niebieski, biały i moro. Te kolory symbolizują cztery tygodnie spotkań ze strażakami, leśnikami, policjantami, strażnikami, ratownikami i żołnierzami.
      Ostatni tydzień tzw. kolorowy to już podsumowanie działań i sama olimpiada. Projekt Bezpieczny El - Przedszkolak realizowany jest w ramach miejskiego programu „Bezpieczny Elbląg”.
       

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Znowu to samo a dlaczego nie pokazywano dzieciom zasad ruchu drogowego na karykaturze miasteczka rowerowego w Elblągu. Od lat prosimy o budowę nowego miasteczka rowerowego dla dzieci i jak grochem o ścianę. Czy naprawdę radni i wlodarze nie lubią dzieci w Elblągu.
Reklama