UWAGA!

Policjanci podsumowali weekend

 Elbląg, Policjanci podsumowali weekend

W miniony weekend policjanci przeprowadzili 308 legitymowań i 135 interwencji. Do wytrzeźwienia przewieziono 18 osób. Policjanci z ruchu drogowego wyjeżdżali do 13 kolizji drogowych oraz zatrzymali 2 nietrzeźwych kierujących. Nie było wypadków.

Policjanci przeprowadzili 308 legitymowań. Wśród nich były również kontrole młodzieży pod kątem przebywania w skupiskach ludzi (centra handlowe, parki). Wszystko z uwagi na przerwę w zajęciach dydaktyczno – wychowawczych i epidemię koronawirusa. Policjanci przypominają o stosowaniu się do zaleceń służb sanitarnych.
        

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • policjantów wysłać do walki z pandemią w największe ogniska zagrożenia wszak są oni po to żeby służyć i dbać o bezpieczeństwo Polski i ich obywateli. Skończy się prześladowanie, zacznie służba dla narodu według przysięgi poświęcając nawet własne życie.
 • Sytuacja raczej nie powinna mieć wpływ na to, aby policjanci w dalszym ciągu czuwali nad bezpieczeństwem na drogach w szczególności wiejskich, powiatowych, bo tam jest najwięcej "Koronawirusa "w szczególności w nogach , które cisną pedał gazu.
 • Nie pisz tak bo wiesz dokładnie, że Policja jest potrzebna a że czasami mają coś za uszami to nie upoważnia Ciebie do takich komentarzy.
 • Wirus wirusem a legitymować trza.
 • Czasy UBecji i kneblowania ludziom ust wam się marzą. Policja w końcu się przyda do pomagania i ratowania obywateli. Wysłać ich głównie tam gdzie ogłoszą czerwone strefy i zagrożenie będzie największe a nie do ochrony miesięcznicy czy do polowań na kierowców.
 • Była i jest policja wirtualna, czyli wszędzie w internecie ich pełno a w realu lipa. .. .. zero. .. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  mniej niż zero(2020-03-17)
Reklama