Policjant z Młynar na drugim miejscu w zawodach nordic walking

Elbląg, asp.szt. Tomasz Rębowski
asp.szt. Tomasz Rębowski (fot. policja)

W sobotę w Bytowie odbyły się VI Zawody w Biegach i Marszu Nordic Walking o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Bytowie. Startujący w zawodach asp. szt. Tomasz Rębowski z Posterunku Policji w Młynarach uplasował się na drugim miejscu.

Zawody odbywały się na dystansie 8800 metrów. W nordic walking w kategorii open asp. szt. Tomasz Rębowski uplasował się na drugim miejscu z czasem 56 minut 42 sekundy.
       W zawodach wzięło udział ponad 200 osób, w tym także przedstawiciele innych służb mundurowych. Impreza w Bytowie została zorganizowana w ramach upamiętnienia 100-lecia powstania Policji Państwowej.