UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Policyjna łódź znalazła nowych właścicieli

 
Elbląg, Policyjna łódź znalazła nowych właścicieli
(fot. KPP Braniewo)

Choć zmieniła właścicieli i przeszła gruntowną metamorfozę zmieniając barwę z niebieskiej na czerwoną, to wciąż służy jednemu celowi umożliwia niesienie pomocy potrzebującym na wodach Zalewu Wiślanego. Decyzją insp. Tomasza Klimka, komendanta wojewódzkiego policji w Olsztynie, służbowa łódź Harpun 550 trafiła do fromborskiego samorządu. W weekend zasiliła flotę miejscowej Ochotniczej Straży Pożarnej.

W minioną sobotę (6 lipca) we fromborskim porcie odbyło się oficjalne przekazanie łodzi Harpun 550. Jednostka pływająca należała dotąd do policjantów z Warmii i Mazur. Decyzją insp. Tomasza Klimka, komendanta wojewódzkiego policji w Olsztynie łódź trafiła do Urzędu Miasta i Gminy Frombork, by docelowo zasilić flotę miejscowej Ochotniczej Straży Pożarnej. W uroczystości w imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie uczestniczył nadkom. Tadeusz Telenga, komendant powiatowy policji w Braniewie, który oficjalnie przekazał kluczyki do łodzi nowym właścicielom. Choć już nie w niebieskich, a czerwonych barwach łódź niezmiennie będzie służyła realizacji zadań ukierunkowanych na zapewnienie bezpieczeństwa wypoczywającym nad wodami Zalewu Wiślanego. Strażacy ochotnicy dziękując insp. Klimkowi podkreślali, że dzięki okazanej życzliwości będą mogli realizować swoje plany, doskonalić umiejętności w ratownictwie wodnym, a tym samym nieść pomoc potrzebującym.
      
sierż. sztab.Jolanta Sorkowicz, KPP Braniewo
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama