UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • I bardzo dobrze, bo z komunikacji mało kto korzysta. Elblążanie to bardzo specyficzna grupa społeczna, która ma zakodowane w DNA możność posiadania samochodu. .. nie ważne jaki, ważne żeby był. A jeżdżą nimi WSZĘDZIE. Ma do roboty 1 km, a bierze samochód. Efekt jest taki, że mamy smog i poparkowane szroty na chodnikach/pasach jezdni, bo ta grupa społeczna ma jeszcze jedna przypadłość - NIE che płacić za siebie i nie podniesie czynszu remontowego pod budowę parkingu ja terenie swojego bloku.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    28
    49
    Gosc8374(2021-04-29)
  • @Gosc8374 - SMOG? Ty chyba w krakowie czy warszawie nie byłeś. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    3
    Tralala(2021-04-29)
  • @Tralala - Zapamiętajcie moje słowa, bo mogą podnieść standard Waszego życia: to, że u innych jest gorzej, nie znaczy, że u nas jest dobrze. Obrazowo: to, że Twój sąsiad myje się raz w miesiącu, nie znaczy, że Ty masz się myć raz na 3 tygodnie. To, że w Krakowie mają takie gęste powietrze, że można je kroić, nie znaczy, że my mamy się truć mniejszą dawką zanieczyszczeń.
  • @Gosc8374 - Niestety do jazda komunikacja miejska nie zachęca ilość przesiadek i łączny czas potrzebny na dodtarcie do pracy. .. godzina na dojazd do pracy, godzina powrót z pracy autobusem w mieście wielkości elbląga to kpina. samochodem jestem w 15 minut. A jak ktoś musi odebrać dzieci ze żłobka i przedszkola to już absolutnie niewykonalne bez samochodu. Komunikacja miejska fatalna
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    1
    Agava(2021-04-29)
  • @Gosc8374 - Trzeba być WIELKIM BARANEM żeby pisać takie bzdury. !!!!! Ludzie chcą jeździć w godnych warunkach!!! Panie Górecki może być Pan pewny że jeżeli dopadnie mnie COVID-19 to spotkamy się w sądzie. Podobny los spotka władze miasta i TE. Traktujecie ludzi jak SARDYNKI!!!!! Te MALE tramwaje i autobusy mogą się sprawdzić między 8-12 ale nie w godzinach gdy ludzie wracają z pracy lub w weekendy !!!!! ZACZNIJCIE MYŚLEĆ !!!! To nie boli!!!!! A może chcecie pomocy MINISTRA SPRAWIEDLIWOŚCI albo PREMIERA???? Zastanówcie się bo nasza cierpliwość już się kończy !!!!! Czas aby wróciły autobusy nr 6,7,8,9 i oczywiście 11.Niech będzie tak jak było do 31.12.2020r.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    1
    Wściekły Wyborca(2021-04-30)
Reklama