UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • To co się dzieje w ciagu dnia w autobusach linii 13 to już jest szczyt wszystkiego. .Jeżdżę na rehabilitację do szpitala Wojewódzkiego. Wsiadam po 11 na Władysława 4.Autobus przyjeżdża zapchany na maksa! Policzyłam. .W środku 29 osób. Na drzwiach kartka, że może być maks 18.I teraz moje pytania. Czy ktoś to kontroluje? Liczy? I najważniejsze! Dlaczego na linii na której zabraliście połowę połączeń, więc logiczne ze na każde połączenie czeka dużo osób, dajecie takie małe gówna? Chcecie w końcu żeby wasz cudowny zkm znalazł się wreszcie w programie Uwaga? Jestem o krok od zgloszenia. Ps. Chętnie zrobilabym zdjęcia tych zapchanych mini autobusikow ale niestety nie moglabym ich umieścić w necie ze wzgledu na twarze pasażerów. Aha. .I moje ostatnie pytanie do zkm? Czy moglibyście tak przez tydzień pojezdzic naszą komunikacja? Please. .Może się obudzicie w koncu z zimowego snu i zobaczycie jakie szambo zrobiliscie z rozkladami!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    44
    3
    Doris 66(2021-04-29)
  • @Doris 66 - Siedź w domu na d ! Załóż tę swoją maseczkę na twarz i siedź ! Wytresowana babo jak masz szczekać to postaw sobie lustro i szczekaj do lustra bo przez takich wytresowanych ludzi jak Ty jest ten cały cyrk !
  • Cyrk to był w dniu kiedy takie coś jak ty przyszło na świat!!!!!
  • @Doris 66 - uwaga nie zainteresuje sie tym woli alkoholikom pomaga
  • nie wyzywać się. dzieci to czytają i widzą kto tu mieszka wstydzcie się. co na to wasze matki. biedne. kobiety. wstyd. dajcie dobry przykład.
  • Tacy jak ty głosu nie mają! Idź do pisu z taką kulturą!
Reklama