UWAGA!

----
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
  • Brawo wescie się za łby, a najlepiej powiedzic to nie ja to oni, a prawda jest taka że banda nieudaczników nami rządzi tylko przed wyborami wiedzą co mają zrobic, później głupieją i mają jedną wspólną cechę JAK TU SIE NACHAPAC.
  • @aba - wreszcie ten rząd przyzna pieniądze n a budowę zbiornika, a twój od 2017 roku nie kiwnął nawet palcem...
  • Wladza niech w końcu przestanie zyć w kokonie absurdu i nieświadomości tego co dzieje się wokół
  • @Bezproblemowy - Basen na Dolince nigdy nie był zbiornikiem retencyjnym. Przestańcie powielać te głupoty!
  • No jak na "zasłużoną" emeryturę? To ty go chwalisz, czy ganisz swoim wpisem? Gdzie tu logika?
  • @Tylko Polski żal - Ostatnie powodzie w Polsce były w 2010 i 2024.Przypomnij lewaku kto wtedy nieudolnie rządził. Podpisuj się lepiej tylko komuny żal.
  • gdzie te zalane auta będą przemieszczać?????
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Van der wal(2025-07-30)
  • Elblążanie nie zostawili na prezydencie i całym samorządzie suchej nitki. Domagają się natychmiastowej dymisji, w przeciwnym razie zorganizowane zostanie referendum w celu odwołania władz miejskich. Zaprzyjaźnieni dziennikarze nie nadążają kasować komentarzy, drogo opłacani PRowcy dwója się i troja aby ocieplić skompromitowany wizerunek członków PO. Dziś wstawili zdjęcie jak dwóch wice składa pokłony i udaje że słucha rozkazów z telefonu na którym widać twarz przypominająca nakrętkę siedzącego na sedesie. Wyszło komicznie! Zabieg firmy od PRu łykną tylko zahipnotyzowane lemingi. Reszta normalnych elblążan w tym ja, traci cierpliwość i patrzy na to z zazenowaniem. Brakuje jeszcze do kompletu ministra od POgłosu.
  • Dawny odkryty basen miejski (ponoć kiedyś największy w Europie) jest pusty. A może tymczasowo z niego zrobić taki zbiornik retencyjny spowalniający falę. Władze miasta, proszę to rozważyć. Chyba że boicie się że jeżeli to zaczniecie robić, Rząd nie da wam już żadnych pieniędzy na obiecany zbiornik retencyjny. Ale należy to jasno powiedzieć aby ludzie sami wyciągnęli wnioski z aktualnej polityki rządzących.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    Piotr emeryt(2025-07-30)
  • @Zależy kto obiecuje - dotacja unijna do r 2030?
  • Ciągłe kłótnie to PO, to PiS, itd. Dla jasności zróbcie i publikujcie listę w jakich okresach Elblągiem rządzili przedstawiciele poszczególnych partii. Zdziwicie się kto rządził Elblągiem przez ostatnie 10 lat
  • No tak, Witold Wróblewski z jakiej partii rządził 10 lat ?
Reklama