UWAGA!

Pomogli okradzionej 10-latce. Jej mama chce im podziękować

 
Elbląg, Pomogli okradzionej 10-latce. Jej mama chce im podziękować

- Chciałabym podziękować osobom, które pomogły mojej 10-letniej córce, okradzionej podczas powrotu ze szkoły autobusem. Proszę te osoby o kontakt, bo bardzo mi zależy, by podziękować im osobiście – napisała do nas pani Katarzyna, dzieląc się traumatyczną historią z poniedziałku.

"Dziś (poniedziałekp- red.) po zajęciach lekcyjnych mojej córki miało miejsce bardzo przykre zdarzenie. 10-letnia dziewczynka podczas powrotu autobusem do domu została okradziona przez mężczyznę, który wybiegając z pojazdu, zabrał jej plecak wraz z wyposażeniem” - napisała do nas pani Katarzyna.
       Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godz. 14, gdy autobus linii nr 13 odjeżdżał z przystanku przy al. Piłsudskiego w kierunku al. Odrodzenia. Mężczyzna, który ukradł plecak, był ubrany w pomarańczową kurtkę, na głowie miał kaptur. - Na szczęście dzięki bezinteresownej pomocy pary, która jechała tym samym autobusem, jej plecak został odzyskany (partner kobiety, która natychmiast zatrzymała autobus dogonił złodzieja i odebrał mienie). Jednak całe zdarzenie, mimo iż wspomniana para pomogła dostać się dziecku do domu, odcisnęło na niej ogromne piętno. Dodatkowo córka przeżyła konieczność zgłoszenia wykroczenia na policję. Na szczęście w autobusie jest monitoring, który pomoże policji namierzyć złodzieja. Jednak bardzo bym chciała podziękować tym osobom, które wykazały się naprawdę niesamowitą, bezinteresowną pomocą. W tych czasach potrafili być jeszcze tak ludzcy ” - pisze pani Katarzyna.
       Nasza Czytelniczka prosi osoby, które pomogły jej córce, o kontakt przez naszą redakcję.
       - Bardzo mi zależy, by podziękować im osobiście – dodaje nasza Czytelniczka.
       Tymczasem postępowanie w sprawie wydarzeń z poniedziałku prowadzi elbląska policja. - Zabezpieczamy monitoring, miedzy innymi z autobusu, będziemy także przesłuchiwać świadków. Wszystkie czynności operacyjne, które teraz prowadzą policjanci, zmierzają do zatrzymania mężczyzny. Zapewniam, że to wyłącznie kwestia czasu - mówi Jakub Sawicki z zespółu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.
      
       Prosimy osoby, które pomogły dziewczynce, o kontakt z naszą redakcją – 55 235 39 76 lub mailowo: redakcja@portel.pl
      

      
RG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama