UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Pomyszkuj w bibliotece

Elbląg, Pomyszkuj w bibliotece

Biblioteka Publiczna w Komorowie Żuławskim bierze udział w międzynarodowej akcji „Tydzień z Internetem 2011”, mającej zachęcić jak największą liczbę osób do korzystania z Internetu. W sobotę, 5 marca w bibliotece zostanie zorganizowane wyjątkowe spotkanie dla seniorów - wirtualna poradnia zdrowia.

Starsze osoby, które w sobotę (5 marca)o godzinie 12 pojawią się w bibliotece, będą mogły zapoznać się z zasobami Internetu na temat zdrowia, a także poznają podstawy obsługi komputera. Na zakończenie wszyscy uczestnicy spotkania zarejestrują swój udział w internetowym liczniku akcji „Tydzień z Internetem 2011”.
       Kontakt: Beata Wąsik, e-mail: bibkom@gmail.com, nr telefonu: 55 231 10 16
      
       ***
       „Tydzień z Internetem 2011” to międzynarodowa akcja trwająca od 28 lutego do 5 marca, koordynowana przez Telecentre-Europe, pod honorowym patronatem Neelie Kroes – europejskiej komisarz ds. agendy cyfrowej. Na potrzeby akcji zostanie uruchomiony specjalny internetowy licznik, który pozwoli na policzenie liczby jej uczestników we wszystkich krajach. Koordynatorem polskiej edycji jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, realizująca Program Rozwoju Bibliotek. W Polsce „Tydzień z Internetem 2011” jest skierowany przede wszystkim do osób starszych, bowiem ponad 10 milionów Polaków po pięćdziesiątym roku życia nie korzysta z Internetu, a biblioteka jest znakomitym miejscem, by zachęcić i nauczyć osoby starsze używania komputera i Internetu.
      
Beata Wąsik
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • A co z tym super, hiper, extra, mega, terra szybkim internetem w Elblągu?Światłowody zafundował nam imć dziadzia Słoninka i co?Jesteśmy jedynym miastem w Polsce, gdzie wciąź jest problem z tzw. hot-spotami, dostępem darmowym do internetu. Nawet w Wąchocku babcia Juzia w swym wychodku ma darmowy internet, a u nas?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    NaczelnySołtys wsi Elbląg(2011-02-28)
  • WIRTUALNA PORADNIA ZDROWIA--tak, tak, jak wam OŚRODEK ZDROWIA zamkną to przez internet do lekarza się dostaniecie i to chyba już nie długo
Reklama