UWAGA!

Ponad 350 tysięcy na koncie WOŚP w Elblągu

 Elbląg, Ponad 350 tysięcy na koncie WOŚP w Elblągu

354 tysiące złotych widniały na koncie elbląskiego sztabu WOŚP w niedzielę ok. godz. 20.30. Ostatnie godziny 31. Finału minęły w rytmie szant i muzyki reggae, na scenie padł rekord licytacji, a na koniec odbył się pokaz fajerwerków, czyli Światełko do Nieba. Zobacz zdjęcia.

- Zawsze mówiłem, że tu nie chodzi o pobijanie rekordów, ale tendencja pokazuje, że co roku mamy coraz więcej zebranych pieniędzy. Dziękuje serdecznie za waszą hojność, serce i empatię – mówił tuż przed godziną 20 Witold Wróblewski, prezydent Elbląga, kierując swoje słowa do mieszkańców zgromadzonych przed sceną na starówce.

Tuż przed godziną 20 na koncie elbląskiego WOŚP było ponad 330 tysięcy złotych, pół godziny później było już ponad 350 tys. zł. Do ubiegłorocznego rekordu - 423 tys. – brakuje niewiele i zapewne zostanie on pobity, bo nadal trwają aukcje internetowe i liczenie dostarczonych przez wolontariuszy puszek w sztabie WOŚP.

Na finał WOŚP w Elblągu przyszły tłumy mieszkańców, którzy na koniec mieli okazję wysłuchać koncertów muzyki szantowej (w wykonaniu The Nierobbers) i reggae (w wykonaniu Etna Kontrabande). Na koniec odbył się kilkuminutowy pokaz fajerwerków, czyli Światełko do Nieba, a tuż po padł rekord elbląskich licytacji. Jeden z mieszkańców wylicytował duże malowane serce z autografem Jurka Owsiaka za 2500 złotych.

red.

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama