UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Pieprzenie, nie chce się bezrobotnym pracować. Najlepiej siedzieć za biurkiem 8 godz od poniedziałku do piątku od 8-16 i zarabiać 4000 tyś. Ja jako pracodawca szukam odpowiedzialnego pracownika od kilku miesięcy i nie na czarno i nie za byle jakie wynagrodzenie. Więc nie piszcie głupot, że pracy nie ma. Nie chce się pracować każdy chciałby być dyrektorem
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    23
    38
    diego1999(2014-10-22)
  • To dyrektor nic nie robi?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    kincuaa(2014-10-22)
  • Tak tylko ze pracodawcy wykorzystuja pracownikow i chcieli by ktos pracowal za 6zl na godzine, ,, nie ma pracy i nie opowiadaj panie bzdur, ,, Szukam pracy, ale proponowano mi 6zl w sklepie tak pracowalam ale bez dnia wolnego jak osiol. a 1 dzien nalezy mi sie, ,, ,, ciezkie sa teraz czasy i brak ofert a pracodawcy wykorzystuja
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    renata55(2014-10-22)
  • Bardzo chętnie skorzystam z Pana propozycji
  • Nie chce się pracować. .. to bardzo dziwne: jestem bezrobotna i z wielka chęcią pójdę do pracy. Pytanie cóż za ''specjalisty''szukasz! Nie wierze, że nie masz chętnych do pracy. .. może wymaganie za wysokie: 25 lat, 10 lat doświadczenia, bez dzieci- haha
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    majkakarina(2014-10-23)
  • a jaka to firma
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    swojak2(2014-10-23)
  • jaka to praca???? biorę od zaraz!!!!
Reklama