UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nie życzę sobie, aby czyjeś głupie pomysły były finansowane z pieniędzy podatników! Moich i waszych!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    61
    45
    Obserwatorka(2022-11-23)
  • @Obserwatorka - A ja nie życzę sobie, by Elbląg miał takich niegspodarnych wlodarzy, jakimi są obecy prezydent miasta i Rada Miasta
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    8
    Jestem za referendum(2022-11-23)
  • MariuszLewandowski-Fc @Jestem za referendum - Super a kogo widzisz na miejscu Wróblewskiego ? Traksa z jego torbą listonosza czy Generała Łupeżowego z banieczką spirytusu > ? Dobrym kandydatem był Edmund Szwed ale przepadł bo nie miał milionów na kampanię wyborczą. Głowa Ściana Rozpęd i Reset Systemu - może po takim Crash Teście zaskoczy....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    4
    MariuszLewandowski-Fc(2022-11-23)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Metoda dla dożłobowców wielce obiecująca.... szkoda tylko ściany, bo łby i tak do niczego się nie nadają. Nawet na, ,kocie łby, ,...
  • MariuszLewandowski-Fc @akuku - A oto geneza referendum Rembelskiego Panowie Siuda i Rembelski moim zdaniem pracują na to by Opaczewski objął funkcję komisarza. Jak już napisałem Pruszak i Hajdukowski dostali kopa pomimo że w 2013 posprzątali po Nowaczyku a Opaczewski na 99% ma dogadaną z sprzedawczykami od Bielana że za zdradę Gowina zostanie komisarzem. Ślepi głusi i niewidomi ? Panie Gruchalski łyka Pan bałachy jak ciepłe kluski i nie potrafi Pan napisać kto z kim i w co gra ? A może lęki przez Prokuraturą Ziobry ? Proszę się nie bać za chwile oni staną przed sądem za zodziejski Fundusz NIE Sprawiedliwości
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    1
    MariuszLewandowski-Fc(2022-11-24)
  • @Jestem za referendum - A może zamiast takiego ogólnika przedstaw przynajmniej trzy przykłady tej niegospodarności.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    4
    zniesmaczona(2022-11-24)
  • @zniesmaczona - Popieram, więcej faktów, a nie demagogii. Wszak za niegospodarność idzie się siedzieć, a tu jakość nic i nikt.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    4
    rozsądek(2022-11-24)
Reklama