UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @akwizytor powiedz mi proszę co ciężkiego widzisz w przejechaniu 50 km zatankowaniu auta i przewiezieniu papierosów? to może robić każdy jakie ciężko zarobione pieniądze jak na litrze ma ponad złotówkę przebicia takie bajki to ty dzieciom na dobranoc opowiadaj ale kombinowanie powinno być surowo karane bo jak chcesz się dorobić to weź się nierobie do normalnej pracy a nie kombinujesz ! a od SG, US i UC to ty się od terefere bo oni przez takich jak ty mają 2 razy więcej roboty
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    skrócony(2013-08-29)
  • W tym karaju pracujac normalnie i bez kombinatorstwa to raczej niczego sie nie dorobisz. Nikt normalny nie bedzie pracowal w normalnej pracy za 1500 zl miesiecznie bo za taka pensje to czlowiek nie wyzyje nawet w pojedynke, o kupnie i utrzymaniu auta nie ma w tym wypadku mowy no chyba ze fiat 126 p. Wiec kazdy kombinuje jak tylko moze i dobrze. Mi to zwisa czy ktos placi podatki czy nie, bo to panstwo polskie z zydami w rzadzie okrada juz wystarczajaco obywateli, wprowadzajac coraz to nowe oplaty. Wiec jak dla mnie nie istnieje rpzestepstwo podatkowe, przestepcy to siedza w rzadzie na wiejskiej w wawie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    yataman(2013-08-29)
Reklama