UWAGA!

Poseł Müller zmienił barwy

W najbliższy piątek być może będzie wiadomo, z którego miejsca na liście wyborczej Samoobrony w okręgu elbląskim będzie startował Jerzy Müller, były poseł Unii Pracy, który niespodziewanie przeszedł do partii Andrzeja Leppera.

- W sprawie startu posła Müllera z listy elbląskiej będę rozmawiał w piątek z prezydium partii - powiedział Mieczysław Aszkiełowicz, szef Samoobrony na Warmii i Mazurach. Aszkiełowicz dodał, że Müller może znaleźć się w pierwszej piątce kandydatów listy w okręgu 34. Jerzy Müller wybrał Samoobronę, bo ma ona program socjalny, który mu odpowiada. - Samoobrona dokonała dużego postępu, jeśli chodzi o pracę w parlamencie, zarówno w komisjach sejmowych, jak i nad polityką społeczną, która jest dla mnie istotna - uważa Müller. - Po przyjrzeniu się programowi Samoobrony stwierdzam, że ta partia ma program socjalny, prospołeczny, który jest dla mnie istotny w tak trudnej sytuacji kraju. Jerzy Müller pytany, czy nie obawia się krytycznych uwag ze strony niektórych "życzliwych" w związku z przejściem do Samoobrony odparł: - Powiem uczciwie, mogłem wystartować z Socjaldemokracji Polskiej, natomiast nie akceptuję pozornych działań, poszukiwania gwiazd w stylu Bożeny Łopackiej i innych zachowań, które nie są podyktowane koniecznością budowania struktur partyjnych i programu. Widzę, że jedynymi priorytetami są indywidualne interesy liderów. Jerzy Müller był przewodniczącym Unii Pracy w Elblągu i wiceszefem partii w kraju. Ponad pół roku temu współtworzył Unię Lewicy. Od kilku miesięcy występuje jako poseł niezależny.
R
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Samoobrona przed prokuratorem - to mi się podoba. Nazwa tej partii jest zawsze aktualna. Przeraża mnie pęd po władzę tej partii róznych ludzi, o różnych poglądach, ale w jednym celu - władza!
 • Hmmm, co by tutaj nie mowic i jak by tego nie ubarwiac - uwazam, ze jest to zenujace
 • Spodobało się i szkoda poselskiej dietki; bo w Elblagu perspektywy mierne a na przyszłą kadencję szykuje Pan PSL jako ostatnią deskę ratunku ? I jak tu ma być dobrze?
 • jestem ciekawy, która to z kolei zmiana barwy tego pana....aha i polityka społeczna jest dla tego pana bardzo istotna. To jest argument nie do podważenia. Bo dla mnie też polityka społeczna jest ważna, dla mojego sąsiada też, dla nas elblążan też, dla nas wszystkich jest ważna i co z tego ....a może tak ...do samoobrony??
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  niezdecydowany(2005-08-02)
 • chorągiewka=obłuda
 • Wśród sld jest moda na leperyzacje......
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Zantyr(2005-08-02)
 • Nie znacie Posła Mullera,to nie piszcie dennych komentarzy. Nikt wam nie broni ubiegać się o poselskie dietki, tylko większość komentujących to elbląska miernota, która nic nie robi by było lepiej, tylko potrafi opiniować innych. Lepiej weźcie się do pracy głupole.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  ByłaUnitka(2005-08-02)
 • Pani BylaUnitko poprosze o informacje dotyczace wymiernej pracy Pana Posla dla dobra Elblaga i mieszkancow tego szlachetnego grodu. Coz stary jestem i ciezko mi sobie cokolwiek przypomniec
 • mi najbardziej szkoda rodziny pana posła. taki obciach.....
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  noja.akto?(2005-08-02)
 • Koninkturalista! A teraz dowcip: Pani podczas zajec pyta dzieci: "Gdzie pracuja wasi ojcowie?" Padaja rozne odpowiedzi, np w PKP, w Alstomie, w urzedzie skarbowym... Jedynie Jasio odpowiada: "Moj tata tanczy nago na róże w klubie go-go." Pani zostawila Jasia po lekcjach i mowi "Jasiu przeciez to nie prawda co powiedziales o swoim tacie!" Jasio: "A co mialem powiedziec ze jest dzialaczem Samoobrony??!!"
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  TakiTam(2005-08-02)
 • jaka partia tacy parlamentarzysci... unia pracy to zawsze byla taka partia-prostytutka (tak jak kiedys psl)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  misjogi(2005-08-02)
 • wiadomo komu posel muller sluzy: "Jerzy Müller wybrał Samoobronę, bo ma ona program socjalny, który mu odpowiada. "
Reklama