UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Z cyklu: Poranna beka z prawactwa:)Dwie osoby, które zginęły podczas ataku na Kapitol, powinny zostać kandydatami do Nagrody Darwina - prawicowy sympatyk broni maszynowej poraził się własnym taserem w jądra podczas próby kradzieży jednego z wiszących w korytarzach obrazów i zmarł w wyniku ustania akcji serca. Kobieta z flagą Gadsdena (z wężem i napisem "don't tread on me", czyli "nie depcz po mnie"- symbol szur-libertarian)została zadeptana przez innych demonstrantów, kiedy przepychali się w korytarzach. Kurtyna. #szury #foliarze #płaskoziemcy #TajneSłużby #NotSoMightyUSA Hashtagi: #NasiOkupanci, #yanksGoHome, #patoprawica
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    8
    RobertKoliński(2021-01-09)
  • @RobertKoliński - Jaki Ty głupi jesteś ale to norma u lewaków
  • @RobertKoliński - beke to z ciebie leniu maja małolaty na dzielnicy, dlatego wyłazisz z nory tylko jak jest ciemno. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    0
    kreciol(2021-01-09)
  • RobertKoliński @kreciol - A wpadłeś na to, że do wieczora mogę na przykład PRACOWAĆ, pra-Wolski Geniuszu? xd Hashtagi: #patoprawica, #CalaPolskaEdukujeNazioli, #penisualni
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    5
    RobertKoliński(2021-01-09)
  • @RobertKoliński - hahahah kilinski, ty pracować? gdzie w ngosie? hahahahha ales mnie ubawił, leserze i leniu niezdolny do wysiłku intelektualnego i fizycznego, chwaście, po prostu, społeczny. .. .kolinski i praca, to jak Yeti, duzo gadaja, a nikt nie widział. .. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    kreciol(2021-01-09)
  • @RobertKoliński - Kobieta została postrzelona przez ochronę i zmarła w wyniku wstrząsu hipowolemicznego (trudne słowo, więc sprawdź co oznacza. Przecież jesteś obyty na Wikipedii)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    Kermit(2021-01-09)
Reklama