UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Zkjot - z całą sympatią i szacunkiem widzę, że nałogowe oglądanie telewizji kurskiego może wywołać efekt, jaki widzimy w pana komentarzach. .Jak upadło PZPR okazało się, że tylko drobny procent stanowili ideowcy wierzący w słuszność jej programu. Z obecnie rzadzącymi może być tak samo.
  • To wrogi TVN oglądaj który nic Ci nie da oprócz jadu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    Halinka(2021-01-09)
  • Odpisuje pan anonimowo do mojego komentarza - Zkjot. Zauważyłem, że jest pan źle poinformowany. Pan Jacek Kurski nie jest właścicielem telewizji i nigdy nie był. Do partii PZPR nigdy nie należałem, chociaż byłem obecny na ostatnim posiedzeniu Radio Komitetu Telewizjii w Warszawie na którym to delegacja egzekutywy PZPR byłego Zamechu, którą zawoziłem autokarem dowidziała się o końcu panowania PZPR i za dwa tygodnie z sali zastał wyprowadzony sztandar partii. Dzisiejsza opozycja szkalująca Pana Prezydenta Andrzeja Dudę i Rząd, to spadobiercy PZPR, którzy utracili władzę i nie mogą się pogodzić z utratą. Będąc u władzy doprowadzilii do wyprzedaży przedsiębiorstw, stoczni, banków i mediów obcemu kapitałowi, oraz wielkich afer. Tych spraw w żaden sposód nie można obronić. Pozdrawiam pana serdecznie.
Reklama