UWAGA!

Poszło o chodnik

 Elbląg, Mieszkańcy ulicy Olsztyńskiej zostali podzieleni na tych, którzy dostali chodnik za darmo i na tych, którzy za ten luksus muszą zapłacić (kadr z filmu)
Mieszkańcy ulicy Olsztyńskiej zostali podzieleni na tych, którzy dostali chodnik za darmo i na tych, którzy za ten luksus muszą zapłacić (kadr z filmu)

Kto i co może dostać za darmo? A kto i za co musi zapłacić? Mieszkańcy ulicy Olsztyńskiej zostali podzieleni na tych, którzy dostali chodnik za darmo i na tych, którzy za ten luksus muszą zapłacić. Dlaczego tak się stało? Bo projekt przewidywał odtworzenie chodnika tylko po jednej stronie ulicy.

O mieszkańcach, którzy muszą mocno stąpać po ziemi, bo nie mają chodnika i urzędnikach, których projekty straciły kontakt z ziemią - w materiale filmowym.
      
Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Szanowni mieszkacy!!!Nie jesteście sami ze swym problemem. Pamiętacie?My z ul.Chopina wcioąż nie mamy chodnika.Urzędnicy z UM Elbląg zażądali...łapówki 50.000zł za wykonanie 200m chiodnika: www.beta.tv.elblag.pl
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Archiwum Telewizji El;bląskiej(2012-08-24)
 • Może warto zauważyć w jakich latach była przygotowywana ta inwestycja i kto był prezydentem, kto w radzie miasta? Warto podać nazwiska urzędników odpowiedzialnych za ten chaos. Już dawno mówiłem, ze każdy kto obejmie władze po starej nomenklaturze politycznej będzie miał wielkie problemy!!! Mam nadzieje, że wszyscy oponenci obecnej władzy nie postępują w myśl słów Jana Izydora Sztaudyngera "Praw­da w oczy ko­le, a więc kłam­stwo wolę. "
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  A.ntyKomuch(2012-08-24)
 • przepraszam, a jakim prawem w Elblągu jest ulica, za przeproszeniem, tfu tfu, olsztyńska?? to może nazwijmy jakies rondo im. stalina albo adolfa h. co za różnica?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  imperator(2012-08-24)
 • olsztynska w Elblagu ????? to zart ?????
 • Do Imperatorka. .weź koło i p. .. .się w czoło; -) i powodzenia w tej kwestii; -)
 • Głupków nie sieją sami się rodzą a komentarze typu olsztyńska niski poziom prostolinijny Podatki bierzecie równe od wszystkich a tu zapłacisz będziesz miał to skandal dziadostwo!!!!!
 • Nowaczyk i ci twoi POpaprancy ustąpcie wstydu oszczedzcie to co robicie przechodi liudzkie pojęcie !!!!!1ci ludzie z tej ulicy powinni zapprzestać płacenia wszelkich podatków
 • parę lat temu P. Dziurdż z ówczesnego zarzadu dróg obiecała że zrobi chodniki na ul. Matejki[ dała to na piśmie] i co gó. .. no urzednic yz ratusza z gęby robią d. .. ę jak zawsze
 • to nie politycy niszczą nasze miasto i kraj ale urzednicy -pamietajcie ludzie !!!! Polityk przyjdzie i pójdzie a urzedac jest, jest i jest
Reklama