UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Codziennie jeżdżę ta droga do domu, nie wiem czy to lampy pamiętające komune czy ich rozmieszczenie ale naprawdę przy ciemnych kolorach ubrań i obecnych warunkach atmosferycznych ciężko jest czasem zauważyć pieszego. W żaden sposób to nie usprawiedliwia kierowcy ale apel do pieszych żeby też zachowali rozsądek i myśleli razem z kierowcami widząc rozpedzony samochód poczekali chwilę i go puścili w trosce o s swoje bezpieczeństwo... Powrotu do zdrowia.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  83
  6
  NiePrawyAleSprawiedliwy(2017-12-14)
 • To kierowcy przede wszystkim powinni zachowac czujnosc zblizajac sie do przejscia a z wlasnego doswiadczenia wiem ze kierowcy maja w pieszych wy... nie wazne czy ich widza czy nie. Po 15 minut mozna stac na przejsciu bo zaden nie jest laskaw przepuscic a ile razy przejechano mi po przyslowiowych pietach juz nie wspomne. Nie chce im sie hamowac. Policja powinna sprawdzac na kamerach miejskich ktory kierowca zachowuje sie jak ostatni cham i od razu karac mandatem.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  17
  19
  Gabrysia(2017-12-14)
 • @Gabrysia - Gabrysia bzdety opowiadasz. .. są tacy i inni kierowcy, tak samo jak piesi. Co z tego, że pieszy ma pierwszeństwo? Kto w konsekwencji traci zdrowie czy życie? Warto o tym pomyśleć. Większość pieszych to kierowcy więc co? Wysiadając z samochodu i idąc po ulicy nie pamiętają o tym co im przeszkadza albo czego nie są w stanie dostrzec będąc kierowcą? Schizofrenia? Winne są zwykle obie strony, ale konsekwencje ponosi ten słabszy czyli pieszy. Dlatego będąc pieszym nie zwracaj uwagi na to kto ma pierwszeństwo tylko, a może nawet przede wszystkim na swoje bezpieczeństwo.
Reklama